IMR - Rakovica

Evo i krajnjih slika,doduse treba jos elektrika da se poveze
0b56fe38d9310feec604361537e5434e.jpg
1e18a4129f009c0cd1cfa0ddf317c186.jpg
de703c1c5293082fa67cb35113584ead.jpg
 
Tata juce registrovao Rakovicu, danas namontirao nove gume pozadi. Sad je obuvena 100%. Osaje mi jos da uradim sediste, signalizaciju(bar svetla da osposobim jer nemam slobodnog vremena) i mozda do kraja godine nabacim kabinu:osmeh:.
 
A sta fali gumama osim sto klizaju gde se zaba popisa? Jedino signalizacija, koja sijalica manje-vise:haha::haha:
------------------------------------------
Nesto sam zaboravio. Da li je na R65 izvodljivo ugraditi vazdusnu blokadu diferencijala? Mislio sam da uzmem vazdusni cilindar od kamiona za uljucivanje kipe i drugih prikljucaka, napravim drzace i da na dugme pomocu vazduha ukhucujem blokadu:osmeh: Bas je zamorno kad moras da drzis nogu na polugi non stop ili bar dok ne dodjes do tvrdjeg...
 
Poslednja izmena:
A sta fali gumama osim sto klizaju gde se zaba popisa? Jedino signalizacija, koja sijalica manje-vise:haha::haha:
------------------------------------------
Nesto sam zaboravio. Da li je na R65 izvodljivo ugraditi vazdusnu blokadu diferencijala? Mislio sam da uzmem vazdusni cilindar od kamiona za uljucivanje kipe i drugih prikljucaka, napravim drzace i da na dugme pomocu vazduha ukhucujem blokadu:osmeh: Bas je zamorno kad moras da drzis nogu na polugi non stop ili bar dok ne dodjes do tvrdjeg...

Ja sam na R65 ugradio vazdusnu blokadu. Sutra cu slikati. Jedino sam napravio gresku što je uključivanje preko malog ručnog razvodnika a mogao sam skoro za iste pare ugraditi elektropneumatski razvodnik.
Kod pneumatskog uključivanja je bitno podesiti silu koja deluje na polugu blokade da ne bi došlo do krivljenja viljuške.
 
Poslednja izmena:
Sta sve treba da se odradi da bi se od Rakovice 65 napravila rakovica 76?? To jest da ubacim S44 motro u moju Rakovicu...

Neto pricam sa caletom kad bude riko ovaj motor da nadjemo neki S44 njega generalisemo i ubacimo u rakovicu..

Koliko prepravki ima da se to izvede i sta sve treba da li je to neko radio..

razmisljam samo da to nekad uradim,dobijem dosta jaci traktor... Motor upisem u saobracajnu i resen problem...
 
Sta sve treba da se odradi da bi se od Rakovice 65 napravila rakovica 76?? To jest da ubacim S44 motro u moju Rakovicu...

Neto pricam sa caletom kad bude riko ovaj motor da nadjemo neki S44 njega generalisemo i ubacimo u rakovicu..

Koliko prepravki ima da se to izvede i sta sve treba da li je to neko radio..

razmisljam samo da to nekad uradim,dobijem dosta jaci traktor... Motor upisem u saobracajnu i resen problem...
Malo sitnica prednja kolevka,zvono menjaca,lamela,korpa tako to...
 
Znaci nemoguca misija.... Mislio sam da barem dolazi na zvono menjaca... Propade mi plan.. :haha:
 
Nazad
Vrh