Hylla kunić

Panonci ne retko prebacuju 3kg zive vage za 3 meseca (licno iskustvo) ali bas uredjen 2,5kg za tri meseca mante se ljudi.
 
peto1,pa ti si pomenuo panonce u temi koja je namenjena drugoj rasi i sto ti to nisi tj tvoje panonce od 10 kg ociscene u 3 meseca pomenuo u temi namenjenoj istoj rasi
 
peto1 je napisao(la):
edmon je napisao(la):
Ima covek pravo da trazi koliko hoce, a da li ce dobiti...........

Tacno tako a ko je nezajezljiv moze da proda 1-2 komada nekom nesretniku koji se ne razume u kunice i da se smeje u saku kako ga je navukao. Hylla kunici su po mom misljenju vec prevazideni sa pojavom Panonskih belih koji su i mesnatiji i brze napreduju nego Hylla. Za 40 dana ni sa kompresorom ne moze da ga naduva na tu kilazu. Danas sam klao panonce ocisceni bez glave svi preko 2kg. Izmedu 2,2 i 2,5 Ako ne verujete pitajte clana foruma koji je bio kod mene i vide o svojim ocima. szeki-telep je zivi primer da posvedoci. A kunici su 92-93 dana od okota. Ako on ugoji za 40 dana ja cu ga zivog pojesti.
beli orijas je napisao(la):
peto1,pa ti si pomenuo panonce u temi koja je namenjena drugoj rasi i sto ti to nisi tj tvoje panonce od 10 kg ociscene u 3 meseca pomenuo u temi namenjenoj istoj rasi

Pomenuti u vezi uporedivanja Hylla kunicima od 40 dana a sto ste vi svi nastavili sa panoncima nisam vam ja kriv. I uostalom nisam spominjao ni 10kg nego 2,5 kg, a uostalom sto se i raspravljam sa vama.
 
@ beli orijas

To sto Peto1 kaze vrlo je moguce i istinito...trebao bi prvo licno da se uveris pa tek onda da komentarises...bez ikakvog vredjanja
 
...koga sam ja to vredjao?
panonac u 3 mes moze nejvise da nagura 3 kg zive vage sto govori da uredjen nikad ne moze imati 2,5 kg.
da bi imao 2,5 kg on mora da tezi izmedju 3,5-4 kg zive vage u 3 mes da bi imao tu kilazui od 2,5 kg uredjen sto je prosto nemoguce
 
Beli Orijas
Za Hilu i panonca literatura i praksa pokazuju jedno a ti pricas jednu drugaciju pricu...Da nisam video svojim ocima nebih znao...ako za 70 dana nagura bez problema 2.5 kg zive vage...zasto onda nebi bilo moguce...mozda gresim neznam...
 
Nazad
Vrh