Hurliman

Ja sam savijao i nisam imao problema

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Hvala, i ja sam po malo savijao i nisam imao nikakvih problema.
 
Poslednja izmena:
Jel mi zna neko objasniti u cemu je razlika izmegju hurlimana 468 i 488? I ako moze savet,jel ovaj 488 prestige od 90 konja jel je jaci od belarus 82?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Prozoricic je pun kada je ugasen traktor, ali kada ga upalim ulje se povuce pa me zanima da li uvek treba da bude ispunjen ili samo kada je ugasen?
 
Jel mi neko moze objasniti jer sam cuo da hurlimann nemaju standardnu bos pumpu,pa kakav imaju sistem visokog pritiska?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ja mislim da je to od modela do modela. Vidjao sam neke Same traktore koji imaju za 6 cilindara 2 male pumpe visokog pritiska. Verujem da je tako i kod nekih Hurliman traktora posto pripadaju istoj grupaciji SDF.
 
Same herkules ima dvije bos pumpe. Jedna za prva 3 a drga za druga 3 cilindra.
 
Tako je i kod modela sa 5 cilindara, 3 "pumpe" za prva 3 i dvije za druga dva cilindra. Primjer je Same Laser 100. U principu nemaju pravu PVP već svaki cilindar ima zasebnu pumpu koja se oslanja direktno na bregastu.
 
Jer meni jedan prijatelj kaze da izbegavam taj sistem,da je bolji sa obocnom bos pumpom

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Jel bi mogao hurlimann 488 da radi sa nodet? Ili su mu jako siroke gume? Hteo bi neki traktor da uzmem a jako se mi svidja hurli od 80-105 konja

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
azasto ne bi moago samo namjesti sebi markire na sijacici i gazis red sredinom gume , ili namjesti da guma ize uz red
 
Pa planiram da kupim neki traktor a vidim da su naprimer na hurlimanu 488 dosta siroke gume pa me zanima dali bi mogao da sadim kukuruz i soju,jer bi mi sa njim to da mogu i pripremu zemljista a ove lake poslove imam imt 533 za prskanje i spartanje,a i neznam kakvi su po jacini ti traktori jer ovde delarus 82 vuce tri brazde a na netu gledam da 488 ima 2 brazde

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh