HIROŠIMA-koktel herbicida za korove u kukuruzu.

@dukej, pitaj komšije kad im je rođendan. Kada pitaju zašto? Onda im reci da ćeš im pokloniti dizne protiv vetra.
 
Ako je palo preko 50 litara kiše od prskanja Adengom, mozeš slobodno da špartaš,Adengo je svoje odradio.
Meni cak i na vecim kolicinama padavina trajao po 2 meseca glat proso sam juce u kukuruzu bocke cicka ima u kolistima malim oazama po negde ne bih prskao celu parcelu zbog toga sacekacu jos koju nedelju mozda se pojavi jos nesto od korova
00ee27323a4300ae6d3a1c7c8b6ddb50.jpg
e906bc85f60f6f0cd646c7557fccca1f.jpg
53b27b7465ced1d51f903723c5878dee.jpg


Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Nedavno je neko pisao da može a i zaštitari kažu da može ali do ukupne količine (mislim da je 2,5lit/ha za bolja zemljišta). Ja, lično, ne dupliram hemiju. Računam, ako nije odnelo prvi put neće ni drugi put. E sad....
 
Meni cak i na vecim kolicinama padavina trajao po 2 meseca glat proso sam juce u kukuruzu bocke cicka ima u kolistima malim oazama po negde ne bih prskao celu parcelu zbog toga sacekacu jos koju nedelju mozda se pojavi jos nesto od korova
00ee27323a4300ae6d3a1c7c8b6ddb50.jpg
e906bc85f60f6f0cd646c7557fccca1f.jpg
53b27b7465ced1d51f903723c5878dee.jpg


Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Pa za zemljušnu hemiju, što vise padavina, bolje i duze radi posao, tj drži korove pod kontrolom...
 
Danas uzeo hemiju icicu 1,5l talisman
0,25 skaut
1l terbis
50g sorgum ne znam da li dodati okvasivac i prihranu Black Jack 1l i 4kg 3x20 od korova poponac ovde onde bocka i poneki sirak iz semena ali veoma retko

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Jedno pitanje u vezi Monsun activ, kaze drug da posle njega u jesen ne može psenica, na omotu pise da moze?
 
Danas uzeo hemiju icicu 1,5l talisman
0,25 skaut
1l terbis
50g sorgum ne znam da li dodati okvasivac i prihranu Black Jack 1l i 4kg 3x20 od korova poponac ovde onde bocka i poneki sirak iz semena ali veoma retko

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Ako sam skontao ići ćeš 1.5 litara po hektaru talismana i 50 grama sorguma(rimsulforon) po hektaru?
Jel to mnogo zajedno?
Baš javi da znam kako je ispalo,da znam za ubuduće koliko smem dozirati za uski list.
 
Ako sam skontao ići ćeš 1.5 litara po hektaru talismana i 50 grama sorguma(rimsulforon) po hektaru?
Jel to mnogo zajedno?
Baš javi da znam kako je ispalo,da znam za ubuduće koliko smem dozirati za uski list.
To provereno iso sam i ranijih godina gde ima zubace stopira je da se ne siri ona je ima sami uz slogove ja taman planiram nedelju i pon da pocnem prskati ono ce biti tad vec 8 list cekao sam korove koje nema mnogo ali da se oprska to sto ima i prihrani posle kad bude veci ide ureja


Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Danas oprskao sa 1,3l talisman 40g sorgum,250ml skaut i 1l terbis nema uskolisnih pa sam smanjio nikosulfuron i doda sam okvasivac es plus 250ml sve to na 310l ali to mi je njiva u zakum mislio sam da je hektar ona je manje pa ostalo corbe nisam hteo da ponavljam da li je dovoljno jako za bocku čičak i poponac

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Prskao juče,kukuruz u 5-om listu količine su po hektaru.
Mezotrion 0,25
Terbutilazin 1l
Rimsulfuron 30g
Nikosulfuron 1l
Dikamba 0,5l
Inex 1%
 
Zbog kisa nisam oprskao sve kukuruz je u 8 peru danas bi prskao da li mu nece biti nista od hirosime zbog terbisa?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Nazad
Vrh