Hidraulični agregati za prese za ceđenje voća

Kontam da je ovo reklama ali ne bi bilo lose neka slika da se postavi ili jos bolje video.
Poštovani gospodine Lazo,
Čitao sam svakakve komantare na ovom forumu i na sličnim. Nisam nikakav trgovac, već inžinjer hidraulike. Koliko sam shvatio ovaj forum služi za sugestije i savate od ljudi koji su nešto korisno uradili ili napravili. Svesni smo činjenice da ljudi danas mnogo više istražuju i žele sami nešto da naprave, kao recimo presu za ceđenje soka. Moja malenkost im je na raspolaganju - besplatna.
Što se tiče neke slike ili videa to bi već bilo neki vid reklame, nije problem, mogu da postavim sliku od agregata ili neki video ali koliko sam shvatio na ovom forumu je zabranjeno reklamiranje.
Hvala Vam Lazo.
 
Nisam bio sarkastican vec realan jer je sam uvodi post je jako stur a postovao sam jer me ovo interesuje. Koristim staru presu za grozdje od svog pradede i interesuje me da li moze da se apgrejduje ovakvim agregatom i da li je isplativo. Ne vidim nikakav problem u postavljanju slika i videa a ne verujem da ce imati ni moderator.
 
Nisam bio sarkastican vec realan jer je sam uvodi post je jako stur a postovao sam jer me ovo interesuje. Koristim staru presu za grozdje od svog pradede i interesuje me da li moze da se apgrejduje ovakvim agregatom i da li je isplativo. Ne vidim nikakav problem u postavljanju slika i videa a ne verujem da ce imati ni moderator.
Dobar dan ponovo gospodine Lazare,
Pošaljite slike Vaše prese od dede da je pogledam i da vidim na kom principu radi. Pošaljite dimenzije hidrauličnog cilindra, jer on diktira režim i uslove rada prese.
 
Imam ja presu za ceženje soka sam je konstruisao od dostupnih elemenata ,rezultat toga je da nisam zadovoljan nikako, iscedi oko 50% pritisak dogura do 120 bara i to je kraj.Ovih dana slikam ,pa se konsultujemo.
 
Posedujem mlad visnjar(Sumadinka) pa me zanima koji red velicina je za neku manju presu i sta vec treba za cedjenje soka od visnje. Desice se godine bez otkupa, pa da razradim varijantu za sok.
 
Posedujem mlad visnjar(Sumadinka) pa me zanima koji red velicina je za neku manju presu i sta vec treba za cedjenje soka od visnje. Desice se godine bez otkupa, pa da razradim varijantu za sok.
Dobro veče,
Izvinite na ažurnost odgovora.
Red veličine je diskutabilno. Vama je najbitnije da uradite "kacu" gde će višnja biti.
Hidraulični cilindar sa adekvakvetnim prirubnicama za odgovarajuću kacu.
Sam hidraulični agregat ćemo prilagoditi.
 
Ako nije previse,moze li neko crtez rukom da bih skapirao,I treba li izbijacica kospica pre cedjenja tj da li je neophodna.
 
Ajde ti to okacis jer jelte, na javni internet forum si dosao i kao sto verovatno prikupljas informacije tako je isto red i da ih pruzis. U protivnom, ispada da si dosao da se reklamiras
 
Izvini sto nisam odmah odgovorio.
Dobio sam tvoj mail,ali I jos neke,ova druga varijantaje sa izbijacica I pasirkom omogucava gusti sok.Ove ili sledece godine kupujem jednu.
 
Nazad
Vrh