Herbicidi u suncokretu

Pozzz svima, zna li neko gde mogu kod nas da kupim pulsar 40 pa da platim pouzecem?
 
Pre nekoliko godina ,meni su rekli da ne mešam .Da li se nešto promenulo ,ne znam.Pitaj zaštitara iz Agrosave.
 
Može se kombinovati Stockstar 75wg(tribenuron-metil)+Pantera 40ec herbicid?
Sirak je toploljubljiva biljka i kasnije krene sa nicanjem, narocito onaj iz rizoma. Znaci prskanje prvo za sirokolisne korove pa kasnije za uskolisne. Mesanje je dozvoljeno u smislu da nece doci do neke hemijske reakcije ili da ce se smanjiti efekat delovanja usled mesanja, ali ponavljam zbog nicanja uskolisnih i sirokolisnih korova u dve etape trebalo bi prskati odvojeno.
 
Izbeci ce je, pasce kise ovih dana i odradice hemija posao za 5+. Gardoprim je izuzeno sredstvo, mi probali malo kako se ponasa iz rezultati vrh.
 
Za cicak samo clearfieled ili express hibridi. Upravo zbog toga ih od sad samo i sejem . prosle god zbog cicka presejao 12 jutara. Necu vise sigurno

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Za cicak je dobar Pelican.Jedino se bojim da ce na ovim temperaturama i pri vecoj vlazi i sam suncokret malo stradati.Girasolin je ustvari Racer.
 
Taj pelikan nije skoro ni taknuo kod mene cicak prosle godine.Malo je poceo da zuti i onda nastavio da raste zajedno sa suncokretom.
 
Sta bi bilo najbolje dodati totalu protiv palamide? Mislio sam ici oko 3l/kj ali posto je sad nakislo, i nece se ulaziti dok ne otopli, a palamida samo buja, pa me plasi da samo ta doza nece je skros unistiti, a ne bih povecavao dozu, da ne naskodi suncokretu prilikom setve.
 
Nazad
Vrh