Herbicidi u soji

@emigrant
Nisam ranije stigao da odgovorim. Kineski kletodim mi ne treba ni dzabe. Original kletodim je odlican. Fusilade jeste skup, ali je perfektan preparat.
 
Sa cime prskate korove najvise u soji ? Corum+Dash mi se nije pokazao bas nesta dobar, kakva su iskustva sa dynox+promoni kombinacijom ?
 
Al zato imam troška :) Koja je cijena dynoxa i promonija kod vas ? Neko mi rece da je to puno jeftinije nego Corum ili Basagran ?
 
Dynox 80gr je 2700din a promoni 8gr oko 350-400din dok je original harmony kesica 8gr 1000din
 
Cena Dynoxa je oko 3000 bila ali ga vise nema u apoteci gde sam kupovao, a Pomoni(Okvir li Simphony) je 500-600dinara + 0,25l okvasivaca. I sam Dynox odlicno odradi posao.
Ove godine smo isli tu kombinaciju, ali izgleda malo kasno jer je soja bila velika, pa je izgleda Okvir(Promoni) usporio rast soje. Tamo gde je promaseno, ima trave ali je soja vislja za skoro 20cm!!! Od Dynoxa nije jer smo i prosle godine sam sa njim prskali soju koja je bila velika kao i ove godine, pa problema nije bilo. Prinos je bio od 2T/ha (setva 20. ili 24.6) do 4T/ha (setva 1.6).
 
Kako ga prepoznati??? Ja danas dobio ponudu po 290E.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
I ja sam danas video bele kante od 10l. Pise na ruskom. E sad... Gde to moze da se ispita?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh