Hattat

dscn2503.jpg
[/IMG]
 
Gorane kako te sluzi traktor? Da li su delovi dostupni? Pitam jer sam primetio da belarus 1025 ima vecu cenu nego hattat (26600E u oglasima ali nepise sa pdv ili bez) ima kod nas jedan u selu ali ga nisam davno video.
 
rus je iskazao cenu sa pdv a hatat je bez pdv.
kupio sam ovih dana i 105 rusa ali to nevredi porediti :ppozdrav:
potrošnja u oranju ove godine sa hatatom i trobraznim leopardom je 11 lit.
 
Poslednja izmena:
Hattat sa PDV-om izadje oko 33.000e. Kod mene Hattat sa trobraznim plugom Krone Mustang (ima slika traktora sa tim plugom u ovoj temi) ove godine trošio oko 14-15 litara po lancu.
Opet mi ne rade zmigavci, istopio se osigurac od 25 skoro do kraja. Jel jos neko ima problema ove vrste? Moracu naci nekog elektricara da pregleda instalaciju...
 
Obrati pažnju na osigurace koje kupujes. Jer u većini prodavnica prodaju kineske (one u pakovanju), i kad pogledaš licna koja puca od opterećenja je na svim osiguracima od 5 A do 75A iste debljine, pa neće ni pucati osigurac, već ce topiti plastiku, pa može doći i do veće havarije.
Sto znaci da su u tim pakovanjima svi osiguraci iste vrednosti/jačine.

Ako si menjao sa zamenskim osiguracem koji se nalaze u traktoru, onda nesto nije u redu do instalacije.

Послато са Nexus 5 уз помоћ Тапатока
 
Osiguraci su kupovni, ti u pakovanju, i verovatno su kineski. Te zamenske osigurace nisam ni dobio sa traktorom. Ostaje mi onda jos da probam da kupim neki kvalitetniji osigurac i da stavim pa da vidim sta ce biti. Koji da uzmem, koji su to kvalitetniji osiguraci?
 
wurth ili hella
ima u svakoj malo boljoj prodavnici auto opreme

- - - - - - - - - -

pregledaj te uticnicu za prikolicu ili bi bilo najbolje da je odmah zamenite
to se desava cesto na svim vozilima koja se cesto peru jer ona kapa oko kabela zadrzava vodu :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

najcesci pokazatelj kvalitetnih osiguraca je beli brojevi sa oznakom amperaze
osigurac_ubodni_15A.jpg
 
Nazad
Vrh