Grla za izložbu - Fotogalerija

  • Začetnik teme brundalo
  • Datum pokretanja
Brundalo cestitam na prinovi i drago mi je da si se snasao i nasao nacin da prezimis zimu!! :cao:
 
@ Dare da te ne citiran. Imas krasno blago svaka cast. Na ovcama ti ne zavidin ni tebi ni nikome. Znas na cemu ti sad zavidin? Na onoj zelenoj travi, uh da je meni sad takva :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
brundalo je napisao(la):
@ Dare da te ne citiran. Imas krasno blago svaka cast. Na ovcama ti ne zavidin ni tebi ni nikome. Znas na cemu ti sad zavidin? Na onoj zelenoj travi, uh da je meni sad takva :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
hehe, hvala :D
Slika11.jpg
 
@ Velimir. Jel ovo romanovska?
A koliko vidin ima i virtemberga. Jesan li u pravu? :ppozdrav:
 
Jes bato romanovska, pun pogodak :D. bas sam se pito dal ce neko primetit. Meni mnogo draga rasa i zao mi je sto je u Srbiji zapostavljena. Pravo da ti kazem mnogo sam se namucio dok sam do nje dosao,I to ovih nekoliko primeraka, tri zenska jagnjeta i ovnic.Kod nekolko njih sam isao koji su tvrdili da imaju cisto a u stvari je bilo mesano.Cak me jedan ubedjivao da postoje bele.Mada istinu da kazem ni ovi moji nisu 100% nego je pretopljena rasa tako da ima devedeset i kusur % tj. zanemarljivo malo tudje krvi.
Nalazio sam na netu da je ima i u Hrvatskoj, jesil upucen?
Ona skroz desna klempava je bergamo, im tri il de frans a ovo ostalo je mesano sa virtembergom i ono valjda domace sto kazu. :ppozdrav:
 
Velimir je napisao(la):
Jes bato romanovska, pun pogodak :D. bas sam se pito dal ce neko primetit. Meni mnogo draga rasa i zao mi je sto je u Srbiji zapostavljena. Pravo da ti kazem mnogo sam se namucio dok sam do nje dosao,I to ovih nekoliko primeraka, tri zenska jagnjeta i ovnic.Kod nekolko njih sam isao koji su tvrdili da imaju cisto a u stvari je bilo mesano.Cak me jedan ubedjivao da postoje bele.Mada istinu da kazem ni ovi moji nisu 100% nego je pretopljena rasa tako da ima devedeset i kusur % tj. zanemarljivo malo tudje krvi.
Nalazio sam na netu da je ima i u Hrvatskoj, jesil upucen?
Ona skroz desna klempava je bergamo, im tri il de frans a ovo ostalo je mesano sa virtembergom i ono valjda domace sto kazu. :ppozdrav:
Starom macku ce nesto utec? :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav:
Sad je kasno ali ako hoces poslat cu ti sutra adrese uzgajivaca maticnih stada u nas. Ali prije toga prekopaj forum neki dan san nekome slao adrese. Ako ne nadjes ja cu ti ih sutra poslat
 
Da li neko moze da mi objasni koje su to prednosto momanov ovce osim toga sto je plodna?
Sta je sa ostalim karakteristikama,posto vidim da to dosta sitna ovca,sa slabom muskulaturom,sto nas naroda kaze,nema je saka jada.
 
A sta si in ugradija farove?
salu na stranu, lipo blago. Reci jesu li ovo sve koje imas? :ppozdrav:
 
nisu imam jos ovo sam sad slikao pa reko da probam dal moze da se postavi,bice jos slika ali kad ukapiram kako se smanjuju :ppozdrav: :zli:
 
siks je napisao(la):
nisu imam jos ovo sam sad slikao pa reko da probam dal moze da se postavi,bice jos slika ali kad ukapiram kako se smanjuju :ppozdrav: :zli:
Ma salji ti njih ovako skroz je ok :ppozdrav:
 
Velimire cestitam , nek su zivi.Pu , pu , da ih ne urocim. :ppozdrav: ::novac::
 
Nazad
Vrh