Galerija slika rasnih svinja

Ne znam sta da ti kazem,mozda nisi dobro slikao,nista posebno,cini mi se da nisu cak ni vakcinisani ili se dobro ne vidi,na ovoj gornjoj slici kod tovljenika vime kao kod krmace,dugacke,tanke,bez buta,rekao bih da se lose radi na toj farmi u Adasevcima. Neki moj zakljucak,pozzz
 
Neznam dali je to neka zafrkancija, ali to su zasusene krmace. Nebi u Adasevcima dozvolili da imaju tako lose tovljenike. Tamo je sve naj naj...

- - - - - - - - - -

Neznam dali je to neka zafrkancija, ali to su zasusene krmace. Nebi u Adasevcima dozvolili da imaju tako lose tovljenike. Tamo je sve naj naj...
To sto nisu obelezene to je posebna prica.
 
Onda nas kolega koji je ovo slikao bas se i ne razlikuje tovljenika od krmace,a svaka bar malo bolje farma ne bi trebalo drvena vrata da ima,ovakva drvena vrata,a stvarno me cudi zasto nisu obelezene ove krmace tj vakcinisane.
 
Onda nas kolega koji je ovo slikao bas se i ne razlikuje tovljenika od krmace,a svaka bar malo bolje farma ne bi trebalo drvena vrata da ima,ovakva drvena vrata,a stvarno me cudi zasto nisu obelezene ove krmace tj vakcinisane.

kuka9 "Kolega" koji je ovu fotografiju postavio je naš uvaženi moderator Panonstib pa mu ne zamerite ako se ne razume u svinje:
 
Pa bas moderatori nebi trebalo da pisu nesto ako nisu sigurni.Znamo mi koja je njegova specijalnost.
 


- - - - - - - - - -

attachment.php
attachment.php
attachment.php


- - - - - - - - - -

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php


- - - - - - - - - -

attachment.php
attachment.php
attachment.php


- - - - - - - - - -

Ove dve su mi nazimice,svedski landras,treba da se prase oko 10og marta,pietren vuce poreklo sa mz uniona,pario je pre neki dan jednu nazimicu,a oni dvoje zaljubljeni,nerast je jorsir-pietren,daje odlicnu prasad a nazimica je landras, stavicu jos neke slike kad budem istera jos neke krmace u bastu , u cekalistu se ne vidi bas najbolje.
 
profilepic22384_1.gif

pokojni aca na komsiijinoj krmaci. za godinu ipo zaskocio preko sto krmaca (doduse neke vise puta ) posle njega vise ne drzim pietrene

- - - - - - - - - -

malko imam problem sa postavljanjem fotki:sta:

- - - - - - - - - -

mislim da sam ukapiro[video]comi foto 544[/video]

- - - - - - - - - -

ustvari nisam

- - - - - - - - - -

::pomoc:;::pomoc:;::pomoc:;
 
Nerastovi tipa galia se koriste za proizvodnju naima ali njih ne moze svako uvesti to se cuva strogo i cena mu je basnoslovna, zato mi je zanimljivo odakle mu.
 
Nazad
Vrh