Galerija slika naših goveda

e kolege evo i moje jucerasnje kupovine..normalno ostaje u mom domacinstvu..krava 2 laktacija.otac krave Zastrada
attachment.php
attachment.php
attachment.php
 
Lepa krava i jako dobro vime. Malo se izubijala o jasle dok je ustajala, ima otok na prednjoj nozi ali nije to ništa strašno. Kakvi su joj papci na zadnjim nogama? Koliko je plaćena ako nije tajna?
 
Boki imas li mozda za prodaju neko zensko tele???? Ili da radimo kompenzaciju ako ti treba musko za tov???

- - - - - - - - - -

Svaka cast kolega.. Odlicna krava nezali pare otplatice ona sebe.. Odakle je kupljena???

Steta za te otke na prednjim nogama to se tesko povlaci... Neznam ali kod dosta domacina sam video tako otecene prednje noge kod krava...

Kod mojih grla toga nema....

Mene muci sledece,uvek mi 2 krave ostruze rogove o zid,naravno one koje su vezane do zida... Moracu sad to nekako da sredim,da postavim neku deblju gumu koja se koristi za one transportere na zid...

Ostruze rog i pocne da krvari ako se bas ocese...
 
Boki imas li mozda za prodaju neko zensko tele???? Ili da radimo kompenzaciju ako ti treba musko za tov???

- - - - - - - - - -

Svaka cast kolega.. Odlicna krava nezali pare otplatice ona sebe.. Odakle je kupljena???

Steta za te otke na prednjim nogama to se tesko povlaci... Neznam ali kod dosta domacina sam video tako otecene prednje noge kod krava...

Kod mojih grla toga nema....

Mene muci sledece,uvek mi 2 krave ostruze rogove o zid,naravno one koje su vezane do zida... Moracu sad to nekako da sredim,da postavim neku deblju gumu koja se koristi za one transportere na zid...

Ostruze rog i pocne da krvari ako se bas ocese...
Iz svilajnca selo dublje..ma nezalim samo se kajem sto je nisam uzeo dok je bila steona pre mesec dana-telila dvojke a cena bila tad steona 2000e.e imam i ja taj slucaj sa kravo koja je do zida al ga ne struze da bi krvarila nego ono malo samo ga okrnji
 
Lepa,lepa....samo cedu da te ne zabrinjavaju ti otoci na kolenima jer to nije ni malo naivno, mi smo jednu lecili bas dugo a nije imala ni upola otoka kao kod ove tvoje.....
 
Da li bi ti otoci prosli ako bi se krava pustila napolje da se krece slobodno???
 
Cestitam Boki.Uzimao sam ja musku telad od Todorovica iz Dublja.Imaju odlicna goveda.Koliko se secam prosli put kada si bio kod njih trazili su ti za kravu 2500e.
 
Nazad
Vrh