Fungicidi u strnim žitaricama

Sova je ptica. Ona danju spava a noću je potpuno slepa kao šišmiš.Pošto ja ne znam puno o sovama pisacu o životinji koju znam.To je krava.Krava je sisar.Ona ima šest strana: gornju, donju, levu i desnu. Na zadnjoj strani je rep. Na kraju repa je jedna četka.Ona služi da se krava brani od muva da ne bi upadale u mleko. Mleko visi ispod krave.Na prednjoj strani je glava koja služi da na njoj rastu rogovi.Rogovi služe da bi krava bola. Glava služi da bi na nju stala usta.Krava jede malo jer ono sto pojede jede dva puta.Usta služe i da bi krava mukala. Ako ne muče onda su joj usta puna.Muška krava je bik.Bik nije sisar a meni još uvek nije jasno kako se dobija mleko! :haha:


 
Kod ječma nije bitno da li ćeš zaštititi klasje već lisnu masu da bi mogao da nalije zrno i zaštita se radi pred klasanje i gledaš preparate koji štite prvenstveno od mrežaste pegavosti lista i uopšte sive i mrke pegavosti a takav je i duet a i prosaro ako se dobro sećam.
 
Preparatima kao sto su Duet Ultra, Ceres i drugi sa tim aktivnim materijama jel moze uspesno da se odradi tretman pre cvetanja ili kad krene da cveta ?? Za Prosaro rekose na promociji zimus da bi trebalo otprilike kad 1/3 cveta da bi imalo najbolji rezultat.
 
Nazad
Vrh