Fotografije vaših kunićnjaka

Lepi su kavezi, jedina zamerka je što nisi okrečio zidove pre postavke, inače ostalo je super.
 
Hvala Vam drugari! letve su camove, pa i ako ih izgrizu lako se zamene, na to sam racunao vec.... pa jeste, lepse bi bilo da jos i okreceno ali bitna je masna soda pre useljenja.... ::namigivanje:: inace boksici su dimenzija: duzine 110, visina 50 i dubina 80cm....
 
Poslednja izmena od urednika:
Hvala Vam drugari! letve su camove, pa i ako ih izgrizu lako se zamene, na to sam racunao vec.... pa jeste, lepse bi bilo da jos i okreceno ali bitna je masna soda pre useljenja.... ::namigivanje:: inace boksici su dimenzija: duzine 110, visina 50 i dubina 80cm....
Isto tako sam napravio(renovirao stari kavez) sa letvicama na podu.Taj pod kunići grickaju.jedu neko vreme ali sam napravio tako da se može kompletno promeniti po sistemu montažno-demontažno,4 šrafa odvrnem,izvadim,stavim novi i to je ceo posao svake 4-5 godine.Odlično si napravio,samo teraj dalje.Pozzz...
 
Evo napokon gotov i moj kazev za kunice koji je namenjen za tov...dimenzije su 1500x1000 a po boksu je 750x1000 sve je rucni rad uz pomoc drugara koji su mi pomagali:osmeh:...


dscn2644.jpg
 
Hvala drugar jeste u zatvorenij prostoriji je stim da sva mokraca i izmet zavrsavaju van nje u jednu posudu koja je sa druge strane zida tako da se nadam da ce se manje osecati izmet i mokraca...:osmeh:
 
Super,zamisljeno ostvareno i uradjeno.Pored svih obaveza uspeo si....cestamo...Neka budu puni kavezi kao sto si namenio.
 
Drobac odlični kavezi jako mi se svidjaju kako je odradjeno,potpuno iskorišćen prostor moram navratiti jedan dan da vidim ako se slažeš. :ideja:
 
Hvala obojici. :)
Navratite slobodno, ja sam blizu kad idete iz pravca Inđije.
 
Kolege kunićari, evo mene na forum nakon određene pauze.
Ovih dana se radilo na veliko. Popravljao sam stari kunićnjak,kupio neke nove djelove. Prijatelj s foruma čuna mi je uvelike pomogao :ppozdrav:

cqo6.jpg
[/IMG]
5vpp.jpg
[/IMG]
chfu.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh