Fiat

sve to stoji,nema tu puno da se radi,maska,farovi onaj deo oko obrtomera,stop lampe,ja volim kad je sve fabricki ne ovako, slazem se da je jaci,imam u planu jednog fiata pa mi smasen opis "sajamski popust"
 
Pa ako ima zimskog, jesenjeg što ne bi bilo i sajamskog popusta dali škodi malo dobrog raspoloženja ili se treba samo ozbiljno ophoditi. Ako ćemo ozbilno onda treba prvo naučiti pisati.
 
Vozio sam malo solo po placu 80-90 i mogu vam reci da me je odusevio kako je tih unutra i kako mu je menjac precizan. Kabina nije Bog zna sta pregledna, malko je manja ali zadovoljava potrebe.
 
@Bubu
Moj kinez je 80-90 FiatAgri isto sve kao i fiat i mene malo muci manja kabina al ko mi je kriv kad imam 191 visine i 115kg :osmeh:
Nisam imao prilike da sedim u orginal fiatu ali po slikama bi rekao da nema nikakve razlike izmedju njega i kineza. Kabina tiha unutra, menjac kao u autu, samo da je malo duza kabina jer mi malo blizu nozni gas i komande al navikne se covek
 
Slicne smo gradje, samo sto sam ja jos malko kabastiji :D

Kod Fiata su mnogo bolje uklopljeni limovi, nista ne tandrce kao na kinezu, pedala gasa stoji mnogo bolje na Fiatu...ipak ima razlika koje se na prvi pogled ne vide.
 
sta kazete na ove modele '88god
prodaje ih neki Nole preko puta Bubanj potoka ima 2 kom evo slike drugog isto '88god za oba stoji cena dogovor

- - - - - - - - - -

jel cuo neko za njega vidim da uvozi mehanizaciju iz zemalja E.U.ima jos dva case od 85ks i nekoliko kombajna
 
Ja sam svratio jednom kod njega da ih pogledam, mislim da je bila cena oko 10000e, nisam siguran. Znam da je za onaj Case sa prednjom hidraulikom i kardanom trazio 14000e. Inace masine mu ne izgledaju lose na oko, sada kakve su mehanicki ne znam....
 
Nazad
Vrh