Fendt

Zna li ko sta znaci ova lampica na Fendu 612 lsa
34osy9y.jpg
[/IMG]
 
To je to,verovatno zeza ona "sonda" na usisnom crevu posle filtera,ako je cist filter,nije bas jeftina pa sam ja spojio zice da ne sija lampica,nije to resenje ali mi odvlaci paznju.
 
Ljudi, treba da remontujem vodenu pumpu na 308ls. Ko to radi najpovoljnije uz garanciju. Takodje mi treba i dihtung glave za njega. Ko drzi delove za MWM motore?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nova pumpa je oko 100e, a dihtung glave od 10-30e zavisi od proizvodjaca.
Sto se tice remonta ne verujem da ce biti ispod 60e.
A ima dosta dobrih radionica za reparaciju pumpi.
 
Jel moze neki kontakt ili ime firme za dihtung i delove i od tih sto remontuju pumpe? Hvala unapred. Moze i pp.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Taj ima puno više rs prelistaj malo temu,pisano je o tim MWM motorima imaju boljku sa štepsli (hidropodizači). Meni se lično ti traktori ne sviđaju, naduvali su ih zbog tog imena koje nose a ništa posebno ,sem toga za njega ti je sve preskupo za čega god da se budeš uhvatio dobro češ se odžepovati.
 
Jedan od boljih u klasi. Nije namenjen iskljucivo teskim poslovima, vec univerzalan traktor za jedno srednje gazdinstvo...
Sto se tice MWM motora bilo je problema sa podizacima ali samo na nekoliko kom koliko je poznato sto znaci da nije ustaljen problem kod tih motora.
Inace 6 god imam u vlasnistvu upravo 312lsa i kod mene je napravio oko 4500rh bez zastoja, promena ulja na vreme i gas...
 
Kad preguraju bliže 20.000rs onda se javlja taj problem sa podizačima,i retko koji neće imati taj problem , a postoji i razlog zašto se to dešava. Video sam kako sve to izgleda a video sam i kako se rajborerom to rešava.
 
Pa ne bih znao, moj je imao preko 28k rs na satu kada je dosao kod mene. Jos uvek nema nikakvih naznak za bilo kakav problem...
 
Kao sto sam i rekao kod mene je napravio oko 4500rs. A da li je imao nekih ozbiljnijih kvarova kod prethodnog vlasnika ja zaista ne znam.
Kao sto sam napisao Ja nisam imao problema.
I prezadovoljan sam kako pali i radi, od zamene do zamene ulja jedva da malo pade nivo sa maximuma za mozda 2mm...
 
Nazad
Vrh