Fendt

Pa verovatno kao i svi ostali traktori koje kupujemo iz uvoza,a kazemo vidi kakav je kao nov. Samo ga to kao je....
 
Na prvi 577 ima oko 13000 sati i dalje je na njemu originalna farba i originalne nalepnice. Mogu zamisliti koliko su radili ti maslinasto zeleni lepi kockasti stari traktori..

Video sam Fendt-a od naseg clana zarkovmali. Traktor je stogod dobar :D
 
meni na fendu 600lsa pusta naftu na ovom cepu kapici (na slici obelezeno strelicom) skidao sam taj šraf tu se sipa ulje u pumpu i taj šraf je šupalj sa gornje strane zato ima kapicu
i tu ga izbacuje ali ne uvek ne go dok radim ali nije to tako strasno ali usere mi sve tu...
2vdibs8.jpg
[/IMG]
a kada sam otvarao ovaj sraf (sledeca slika) koji mislim da je pokazivac nivoa ulja u pumpi koju sipas na onaj sraf koji je na prethodnoj slici, onda mi kroz njega curi nafta a ja mislim da bi trebalo da curi ulje koje sipas i da ga sipas dok ne pocne da curi i to je znak da je dovoljno
b5mb92.jpg
[/IMG]
e sad neko mi je rekao da su se potrosili elementi... itd...
meni traktor radi bez ikakvih smetnji na leru lepo radi ..
da li neko ima neki savet da li da to diram ili kako da ga testiram da vidim da nesto nije uredu.....
hvala...
 
Imao sam skoro isti problem. Bila je procurila ac pumpa na pumpi visokog pritiska i deo goriva je upumpavala u kuciste pumpe gde je namenjeno za ulje. Kada sam zamenio ac pumpu problem resen.
 
A sta moze biti uzrok kad raste nivo ulja u katreru ac pumpa ili pvp, antifriz nije
 
A da ti mozda nefali ulje iz servo upravljaca, od gore pa kroz hidropumpu u karter isto ulje ide i ovamo i tamo i semering od servo riknuo malo....

p.s.Stole izpusti onu nafticu pospi ulje 1-2 dl i teraj daje. Elementi nisu 100% i Ac pumpa nije savrsena. Ja sam nosio pumpu kod Zeravice rekli sve OK, menjao Ac pumpu nekih 65 eur. pa na kralju isto ali sa manjim propustanjem. Meni nikad nije kapjila od gore ali ipak bila pumpa kod majstora....sad sam se setio gumeni zaptivaci su otisli pa malo bila pumpa ""vlazna""...zato je skinuta.
 
Ne moze preko grejaca da pusti gorivo,ima elektroventil koji pusti gorivo prilikom grejanja,kada upali on zaustavi dotok.
 
Steve73 gde si uzeo ac pumpu ,jel to polovna? Nova je 235eur i jos se ceka 10-15dana
 
Sta bre 235e?Obicna klipna AC pumpa,skini dole ima 3 srafa i idi kod bosiste,samo izmeri koliko izlazi klip da neotkines bregastu u pumpi.

Neću je ja skidati ne treba meni nije moj traktor...Inače u interagraru je ta cena za novu i nije to ništa čudno kad je on u pitanju a egzibicija tipa Fendt u mom životu meni nije potrebna.
 
Nazad
Vrh