Elixir Zorka Sabac mineralna djubriva

Sta je da je fotograf je trebao malo izostriti....
 
Da li neko zna gde u okolini Novog Sada ili Vrbasa može da se nabavi elixir NPK 6:24:12? Može na pp, hvala unapred.
 
Čujem da se i o kobasicama pevalo...
dqgk8o.jpg
 
Није се баш певало, само се мало рецитовало.
Била је и камера Хепи телевизије, емисије Знање на поклон па ће вероватно бити нека репортажа у наредним емисијама, па вероватно и делови ове рецитације, ако им буде занимљиво да пусте.
Иначе, поменута госпоја ако сам добро чуо је била део екипе те емисије али су је људи из Зорке заврбовали да им буде промотер.
 
Danasnje igranje:
U 1 kontejner posejani po 2 reda ZP427 ZP560 ZP606 i ZP600 kao kontrola.
U 2 kontejner posejani po 2 reda ZP427 ZP560 ZP 606 i ZP600 koji su jos "posoljeni" ovim djubrivom relativno podjednako,mada na slici ne izgleda tako.
110733081020615947813640.jpg

110682501020615947729638.jpg

110695221020615947597634.jpg
 
Na sajtu pise da SuperStart bude udaljeno 5 cm od i ispod semena kulture! Voleo bi da vidim rezultate kod one rupice gde je SuperStart bio u vecem kolicinu odmah pored kukuruza, jer moj depozitor baca granule odmah pored seme.
 
Na sajtu pise da SuperStart bude udaljeno 5 cm od i ispod semena kulture! Voleo bi da vidim rezultate kod one rupice gde je SuperStart bio u vecem kolicinu odmah pored kukuruza, jer moj depozitor baca granule odmah pored seme.
Ne mora biti udaljen, moze doci u kontakt sa semenom - unet mikrogranulatorom
 
U promotivnom spotu kad se pojavila gospodjica Sanja, ja sam zaboravio da sam dosao na predavanje o djubrivima:cvetic:
 
Derane fali redova u kontejneru,tako da je 666 ostao u kesi. 427 standardno krupan i 560 onako neku staklastu boju ima,njih sam prepoznao bez gledanja broja iz kese. Zvacemo ove iz Elixira na dane terase kod mene u stan. :osmeh:
 
To je seme okadjeno i preslo od Zemuna do Turije,od Turije preko BP u Adasevce,pa opet iz Adasevaca u NS. Strasnu kilometrazu i nadmorske visine proslo,geomagnetna polja,a cak je i u EU bilo. :osmeh:
 
Iako kažu da to djubrivo može ići u brazdu tj tzv "pop-up" ipak je to u suštini DAP , dossta zasoljeno djubrivo , ... baš me zanima . Ja bi reko da će tu biti problema sa klicom zbog blizine . Eto vidjećemo .Nego NA šta u stvari pokušavaš , jel da vidiš samo to dal će izgoreti klica ili ne ?
 
Nazad
Vrh