DEUTZ

Kao što je Matić rekao, ja odavno praktikujem sipanje nafte u nove filtere. Traktor lakše upali, nema besomučnog pumpanja na ac pumpici, verglanja, otvaranja i curenja nafte. Sastavi odmah, možda u nekom trenutku zastekne ali ne ugasi se. Iako nemam deutz traktor.
 
Neće biti velike polemike😁, problem riješen, u stvari nije nikakav problem nego je Ac pumpa kad sam ja probao bila na bregu bregaste pa u tom slučaju nemože da se ručno pumpa. Potrebno je okrenuti malo radilicu da bregasta dođe u nultu poziciju da bi se Ac mogla ručno pumpati. Eto još jedan koristan savjet za one koji neznaju za tu caku.😁
 
Nasuo sam ja nafte u filtere i upalio je odmah, nije tu bilo problema, ali ima ono što mene žulja😁, zašto ac ne pumpa a trebala bi. Iako sam znao kako radi Ac pumpa čudno da mi nije odmah palo napamet za bregastu🤔, stari se.
 
Ovo je Agrolux euro 1 motor 2018g i kod njega je obična Ac pumpa kao u ferge, a ovaj drugi je euro 4 Far motion comon reil kod njega je sve elektronika.
 
jel su i Deutz Fahr kombajni dobri kao sto su traktori?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
razumem te ja sta si napisao,nego reci mi jel znas kakve su to masine i reko sam ti koja serija me zanima ?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ko i svi drugi polovni , kako koji , kako je odrzavan i kolko je radio i u kojim uslovima .
Ovde ima jedan , dosao kao krs i stalno je bilo problema, drugi kazu da su zadovoljni ...
Ocu reci gledaj stanje i finansije , a dal je jd,clas,nh, df ,case , ,manje bitno
 
to sam hteo da cujem,niko nista ne zna da kaze o Dajcu kao kombajnu dal su dobri ili ne...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
pa sta mu bi pa hteo da izgori? ima jedan na polovnim na prodaju bacio sam pogled pa reko da pitam sta ko misli o njima

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh