DEUTZ

Ovakve kradje bez dogovora sa policijom nema sanse odraditi.
 
Isti menjač kao i kod rx-a.
Vidim po deklu hidraulike, tj zadnji kraj.
I po pumpi.

ZF menjač ima jednu pumpu na motoru za volan, a za hidrauliku mu je negdje iza na desnoj strani kod menjača.
A ovaj na slici ima dvije pumpe zajedno.
A noviji godište su počeli stavljati te talijanske menjače.
 
Gledao sam jednom neki Dx110 1983.godiste na vasaru. Jel taj ima ZF menjac? Ima ja mislim 5x3 manjac. Ali zacudilo me je da na plocici na prednjoj strani pise sklapano(ili testirano-tako nesto) u fabrici Torpedo :sta:
 
Hmmm.
Lako moguće da ima zf menjač jer traktor je stariji.
Očito da su motor sastavljali, vidio sam na par dx-evima da na motoru piše rijeka torpedo ali samo na onim podacima gdje piše oznaka, tip motora i tako dalje. Dok na bloku je otisnut orginal deutz-ov znak.
 
E to bi bas voleo da vidim kako izgleda kad se krade toliki traktor, pa jedino da ga tovare na neki kamion odma i gas ali i to nije bas jednostavno i brzo pa mi bas nije jasno kako se izvode ovakve kradje :sta:
Sta takve ma kradu i kombajne i velike traktore pod velike mislim na one preko 260 ks.
 
jel ima neko na agrotronu prednji utovrivac interesuje me kako stoji kacenje na traktoru (nosaci tj sasija kacenja)
 
Evo zelenih masina,meni su nekako najlepsi ovako po boji,obliku,a i unutra su udobni nisu bas besni kao neka zelenija braca ali su odlicni.
imag0094.jpg

imag0095.jpg

imag0096.jpg

imag0097.jpg

imag0098.jpg

imag0099.jpg

imag0100.jpg
 
Nazad
Vrh