Deutz-Fahr

Da li neko zna gde mogu pronaci ove zupcanike od slamotresa u pitanju je far 1300 m? U knd u ns nema,ovo je moj mob 065/27-3-1981 Obrad pa ako znate nesto ili imate da prodate javite na poruku ,viber ,pp...




 
Ljudi riknuli mi na Faru ventilatori tj elektromotori sto duvaju u kabinu vazduh ,inace su sa tri brzine . Jel moze to negde nabaviti te elektro motore ili mozda pasuju od nekih kola. Ne smem da docekam zetvu bez njih ,ima da riknem od toplote ,znam da nije nesto al opet pirka malo
 
Pozdrav,kolegi na M900 na potisnoj ploci kvacila otislo ovo sa slike.
Da li se to kod vas moze naci?


 
Poslednja izmena:
Nasao sam na oglasu detz far 2385 1987 godiste ali dobro ocuvan ,trazi za njega 16 000 eurica samo zitna varijanta ,ima secku pozadi ,da li neko takav kombajn ,kakvi su za delovo ,na sta da obratim paznju prilikom kupovine ,prvi mi kombajn pa da pocetak ne bude razocarenje
 
Ja sam trazio reduktor mesecima i nisam nasao. Na kraju sam kupio heder zitni na kom je pukao puz i nije koristen godinama. Platio sam 500e a skinuo sa njega reduktor i mnogo sitnica. Moj ti je predlog da uzmes nov i miran si.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gde odneti biter na "balansiranje", u pitanju je 36.10, a ljudi da odrade pošteno? Kolega imam problem pa da probam da pomognem čoveku!
 
Nazad
Vrh