Deratizacija! !

koristio sam sva sredstva koja pominjete sa promenjljivim uspehom više lošim.
jedno je sigurno taj problem se nemože rešiti i kraj već borba traje uvek.
mamke treba redovno menjati
elektronski su ok u zatvorenom ali na otvorenom nema većeg efekta
ukoliko ima hrane oni će dolaziti a ako su gladni i nemaju drugu hranu
nema te sprave ili zvuka koji će ih sprečiti da je nađu.
kažu ovako ako vidiš jednog znači da ih ima
ako vidiš dva ima ih 100 a ako vidiš 3 ima ih 1000

sa ovakvom pacolovkom sam ih uhvatio stotine svako jutro jedan je tu
svaki dan menjam mamac bio tu ili ne
kalitka_65.jpg


ne zaboravite oni moraju da piju vodu treba iskoristiti to
pogotovo zimi kada je svuda led i leti kada
su velike suše
kažu da je ovaj sistem sa kantom vode neverovatno efikasan zna po nekoliko njih da se udavi
buckettrap.jpg
 
pedja voganj je napisao(la):
pre par godina imao problema sa pacovima nema koje otrove nisam kupovao.onda sam dobio stene (jazavicar i terijer) i od tad stvarno vise nemam problema sa njima,nekazem da ih vise nema ali ne u onom broju kad sam ih iz vazdusne ubijao po 10-ak komada na dan.
nevredi kad samo jedna kuca truje pacove a ostali gledaju moraju tu i komsije,cela ulica da se resi problem.tako smo mi resili kod nas
Care svaka cast na komentaru.
Ja imam ozbiljno gazdinstvo toviliste 120 m2 prasiliste 30 m2 staje za jecam , zito 50 m2 imam 2 kera nemam pacova jer su rasterani ali komsija 10 koka i 300 m3 stajnjaka i auto put do moje mesaone i oseke, kada ker predje ogradu komsija repetira pusku. ja isteram i otrujem ali tu gamad ne mozes unistiti.
 
Priča ide ovako, nisam proveravo njenu verodostojnost jer nemam pacova, ali sve jedno: potrebno je uhvatiti tri živa pacova, najbolje pomoću zamke a da mamac nije otrovan, i ubaciti ih npr metalno bure ili nešto slično odakle nemogu da pobegnu i tako ih ostaviti. Kada ostane samo jedan - najjači, njega pustiti. Kod njega se razvija kanibalizam i uglavnom legla i ostatka ekipe posle nekog vremena više nema. Jel neko možda ovo probao? :cao:
 
E ja sam cuo za to uhvatis 2-3 ziva i ostavis da se potamane,taj sto ostane je ubica dzinova!

Kazu da ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: je uspesno ja nisam probao.
 
Da li je neko pokušao da ih truje vodom,kod mene ih najviše ima gde držim ječam i soju,kada stavim otrov nesmalo ga i ne diraju,mislim se moraju vode piti...
 
imam najbolje resenje za pacove i miseve...imam 2 macka koji non stop vise po skladistu... i skoro sve pacove i miseve pojedu... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh