Delovi za prikolice

Ja sam uzimao iz G.Milanovca i od Čakare.Uzmi od 2mm.nećeč pogrešiti,jest da su teže stranice al ima da ti traju.Gde nabavljate šarke,zakačke...?
 
Ja sam zakačke uzeo od jednog čoveka iz Batajnice, mislim da nisu loše, a ove godine ću remontovati prikolicu. U pitanju je kikinda 4T kiper. Ima delove za sve tipove prikolica. Kakva su vaša iskustva sa šarkama izmedju gornjih i donjih stranice, koji tip šarki je najbolji?
 
ja mislim da sistem zatvaranja na zmajevkama je ok a imas ih na svakom vasaru koliko oces :D
 
Ima li neko iskustva sa rolovanim stranicama iz Jeep komerca.
Čuo sam od jednog majstora da prave, moram ovih dana do njih. I dal debljina lima od 1,5 zadovoljava potrebe stranica da se ne krive.
 
Gde i posto sprenglovati gibnjeve?(vracati ih u prvobitnu deformaciju odnosno kriviti)
 
Kod mene u Beceju to rade u dve firme i par ilegalaca koji rade u tim firmama.Nosio sam i kod jednih i drugih i jako je mala razlika u obavljenom poslu a cena je upola manja kod ilegalaca.Zimus su mi radili za 800 din po gibnju.Zmaj prikolica je u pitanju. :ppozdrav:
 
Gibanj ili list zsa 800din?Ako je gibanj salji broj na pp,meni je lane jedan uzo meru za 2500 po gibnju + mi je uvalio jedan deblji list...
 
Gde mogu da kupim ceradu za auto prikolicu? Na mojoj ceradi ima rupa na 4 mesta... Ne znam da li to moze nekako da se sredi ili mkora nova... Koje su im cene?
 
Gde mogu da kupim ceradu za auto prikolicu? Na mojoj ceradi ima rupa na 4 mesta... Ne znam da li to moze nekako da se sredi ili mkora nova... Koje su im cene?

Krpljenje cerade nije nikakv problem bar ovde kod nas,ima majstora koji to rade ,ako ti je original cerada bolje je zakrpi jer takvog kvaliteta novu nećeš naći sigurno.
 
Nazad
Vrh