Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

trazim alternativu za 5276 posto ga necu dobiti u zeljenoj kolicini, sta kazete za 5699, nisam video da ga bas neko sejao.
 
Ja sam prosle godine imao taj rumunski 5143, i 5783, i bio je ok sklop, i rod. E sad, budi pametan...

---------- Poruka napisana u 15:23 ---------- Prethodna poruka je at 15:21 ----------

A i ove godine prva tura 5276 stigla iz Rumunije. 5717 su mi rekli da stize tek 15.4.
 
Treba da znate da rumunija ima najusavrseniji centar za doradu semena u evropi i nemoj te da brinete.Inace je nikad nisam sejao dekalb, a sad sam uzeo 50 vreca i ne sumnjam u kvalitet, vise me brine nasa dorada i ljudi koji kupuju ta semena,necu da imenujem.poz
 
Meni danas hemoslavija otkazala 44 dzaka dkc 5276 i5783 zao im je, ove godine nece ih ni biti.Dosta neodgovorno sa njihove strane posle mesec dana cekanja.
 
Meni danas hemoslavija otkazala 44 dzaka dkc 5276 i5783 zao im je, ove godine nece ih ni biti.Dosta neodgovorno sa njihove strane posle mesec dana cekanja.
Stvarno su neodgovorni...I ja sam imao naručeno seme kod njih,u početku su mi govorili da ne brinem,da sam na spisku i sigurno dobijam seme...kasnije baš nisu bili mnogo sigurni u isporuku i otkazao sam kod njih, pa sam zahvaljujući jednom članu ovog foruma našao sigurnijeg dobavljača i dobio seme na vreme...
 
Ja sam danas uzeo u Zrnex-u u Novom Beceju 4 dzaka 4590,jedan dzak je bio 14400 din
 
Da li mi moze reci neko ko ima seme dkc koje je iz francuske koji datum pise na toj nalepnici iz francuske tj konkretno kod hibrida 6089.
 
Stigao DKC,jedva...
Uzeto 4 hibrida po 10 vreca,dorada Rumunija,pakuje MK,cena 128e:
2yvtgqv.jpg

35a3nlj.jpg

1gswhk.jpg

iz95xt.jpg

m0d55.jpg

jrxv2d.jpg
 
Madžari se kunu u dkc 5007
Kažu,to im je najjači hibrid.
Inače seme još nije stiglo,kažu ovi' dana.
 
Nazad
Vrh