Dejann

24exue9.jpg

evo ga moj "hangar"
Post je spojen: [time]1264267643[/time]
_________________________________________________
ja imam jedan problem ne znam kako bez kabine ili onog rama da registrujem 539 i ne znam dal uopste moze da se registruje bez kabine ili rama :sta: :sta:
 
a sta u srbiji se nemoze registrovati bez kabine ili okvira? nema pojma ovo prvi put cujem da se nemoze registrovat ako nemas kabinu ili okvir. A kako je u Vinkovcima
 
to sada je po novom zakonu, taj je zakon bio i pre 15 godina ali ipak se registrovali traktori bez kabine ili okvira ,tada je registrovan imt 542 a nije imao ni kabinu ni okvir
 
@imt i zmaj
pa nisu vinkovci u bosni ako mozes ti onda mogu i oni :haha:
tj.ne moze se ni kod nas (u hrvatskoj) po zakonu samo sto to jos niko ne gleda i prolazi jos neko vreme
 
Pomoc

Imali neko kobi mi mogao pomoci .PERA MATIC iz Brzohode koi zivi u BECU od maja meseca mi prica pricu za coveka iz KOCETINA koi takodje zivi u Austriji da prodaje zmaj 143 traktor 558 sealicu za psenicu 24 reda hidraulicnu tanjiracu i jos nekih masina.Atom coveku sto prodaje poginuo je otac koi je samo jednu godinusa tim masinama radio aistom je poginula zena u Madjarskoj dosada smo imali 50 temina dato vidimo i kupimo alise to jos nije moglo realizovati.Par puta je isao krijuci kuci i sada sumljam dasu to sve lazi jer njega zovu PERA LAZOV_nadimak GUSKA.Po njegovoj prici ima 147ha zemlje jednu kucu poklonio lovackom udrzenju BRZOHODE prodaje mi burgon-1240 taj model mislim da nepostoi ima7 traktora silose za zitarice prijavljene radnike koi kod njega rade 3,5ha sljivaka rakiju prodaje iskljucivo NAVIPU lovackom drustvu poklanja svake godine 100litara ljute i 100 litara blage rakije .A jasam doso nekih informacija daje to sve laz.Cuosam kakoje nekada uzimo uplatu za Traktore od ljudi pa zamoljavam ko sta zna ili sazna dame informise. Unapred HVALA.
 
Nazad
Vrh