Da pokrenemo akciju pa da se okupimo negde juznije

North ARMY je napisao(la):
Ko hoce nadje nacin,ko nece trazi razlog... :cao:

U potpunosti se slažem sa tvojim postom....

Valjalo bi da se javi još članova iz ovih krajeva sa svojim predlozima i idejama... ::namigivanje::
 
Ako hoćete da imamo zajedničko druženje, onda treba izabrati nešto što je bliže Beogradu, da ne bi i onima sa juga i onima sa severa bilo isuviše daleko.
 
Branko je napisao(la):
Ako hoćete da imamo zajedničko druženje, onda treba izabrati nešto što je bliže Beogradu, da ne bi i onima sa juga i onima sa severa bilo isuviše daleko.
Branko slažem se sa tobom, kad nam se uključi član Rale videćemo možda ima i on neki predlog ,kako kaže N.A inače moj imenjak :D Rale je jedini došao na skup u Sr. Karlovce. :ppozdrav:
 
E sad sam se malo raspitao na lokalnom nivou i stvar je ovakva:Svaka opstina moze da odobri osnivanje udruzenja poljoprivrednika ili zaljubljenika u prirodu ili bilo sta i za to su im odobrena sretstva iz opstinskog budzeta,kod mene je u opticaju oko 100000 din.Sa nekim statutom i planom za sledecu godinu moze da se konkurise kod opstine,i dobio sam uveravanja da niko nije odbijen.Naravno ovo nisu neka velika sretsva ali mogu da pokriju jedan deo troskova npr neki rucak veceru ili tako nesto.Razgovarao sam sa celnicima opstinske uprave i tu bi mi oni izasli u susret sa nekom salom za predavanja i tako nekim stvarima gde opstinu nekosta nista npr-neka reklama preko lokalne televizije itd.Dali bi u tome paketu bio i neki sponzor koji bi snosio deo troskova ,neznam ali moguce.Za ostalo bi mogli mi da se organizujemo sto se tice smestaja ljudi koji dodju.To je odredjen broj-neznam dali bi mogli sve da smestimo besplatno ali bilo bi lepo pokusati.jedini problem u masi problema je sto to mora da se uvrsi u budzet tek za sledecu godinu,za ovu je vec usvojen a mi smo se kasno setili,tj.ja.Bitno je da sam uvideo model kako bi to moglo da se organizuje u svakoj opstini nemora da bude banja,moze i guca u avgustu :bravo:
 
Bobane, sponzori se lako nadju, kontaktiraj veleprodaje i uvoznike mehanizacije, hemije, djubriva...
 
@zorancile ma mislio sam da ovi iz opstine prisrafe ove njihove pulene,znas ima privatnika koji se lizu sa politicarima pa daju malo para kad treba da bi bili dobri ::namigivanje:: a sto se ovih veleprodaja tice u banji ih nema nema ni uvoznika mehanizacije imamo samo jednu poljo apoteku gde mozes da kupis vestak na 5 kila i moticice za cvece :haha: :haha: :haha: ipak je to banja nema tu poljoprivrede.Ima jedan clan iz ugljareva zoran kostovic znam ga bio sam kod njega kuci a nisam znao da je na forumu.Vidim da je dobro poznat i veoma aktivan-veteran u odnosu na mene :bravo:
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Nisam iz Ugljareva nego iz Stubla. :cao:
Da moja greska iz stubla.Bio sam kod tebe kuci pre 3-4 god trazio da kupim neke prasice ili tako nesto,pa si mi dao broj tel da zovem kad mi zatreba,ma nije ni vazno.

Ajde reci svoje misljenje o ovome pa da vidimo da nesto napravimo :ppozdrav:
 
Ako pratite ovu temu gde lupetamo o druženju u Karlovcima, jasno vam je da smo se super družili i usput čuli i mnogo toga korisnog.
Znači spoj korisno i praktično.
 
Vrnjačka Banja mi je sasvim ok, u suštini treba odabrati lokaciju gde imamo 2 ili više članova koji nisu dosta udaljeni da bi organizacija mogla da funkcioniše i da sve ne spadne na jednog čoveka, svaku ideju podržavam i pomoćiću sve šta treba koliko je u mojoj mogućnosti. :ppozdrav:

@ Branko temu pratimo bez prestanka, ima dosta misterija i rebusa ko u krimi romanu :haha: :haha: :haha: :cao: :cao: :cao:
 
Spreman sam za svaku akciju tog tipa. Već imam odlične kontakte sa dosta članova foruma. Mislim da bi za početak bilo dovoljno i jednodnevno okupljanje bez opterećenja oko smeštaja.
Dosta se može naučiti od naših kolega sa severa. Sve dobro odrade a onda se ispostavi da su imali insajdera koji sve dovede u pitanje. Mora se više poraditi na unutrašnjem obezbedjenju. :haha:
 
Pri dolasku na skup svako mora priložiti ličnu kartu ili dokument sa slikom da se ne bi dogodilo nešto slično. I da neko vodi evidenciju o prisutnima. :haha: :haha: :haha:
 
Imate Karalica " na sredini",mozda bi hteo da se prikljuci pa da mest susreta bude lako dostupno i nama i Vojvodjanima?
Mozda bi moglo da se ugovori neko predavanje-obilazak par privatnih farmi,da se vidid kako se radi u Sumadiji.Inace Kv i okolina moze racunati na mene u svakom momentu ::spreman na sve::
 
Bilo bi dobro da okupljanje bude negde oko Gornjeg Milanovca :haha: :haha: :haha: i nekim sporednim putem jer svako ko dolazi iz vojvodine doci ce po 3 puta .
1 put , poslednji put i nikad vise :haha: :haha: :haha:
Ako ostavimo salu po strani , vecina clanova je iz vojvodine i ako vi niste mogli da se skupite da svako vozi po 50-100km nemoj te da ocekujete da vam dodju , ako dodje do tog okupljanja to moze dovesti i do iniciranja podele foruma sto svakako nebismo voleli.
 
Nazad
Vrh