Claas

Meni su priključci na sva tri case-a fabrički namontirani faster.
 

Uzeo sam takve pre dve nedelje ali nije to to. Kad juce gledam opet sajt odakle sam uzeo te, i u nove proizvode imaju one koje meni odgovaraju :osmeh: samo treba da vidim da zovem u ponedeljak da pitam za cenu. http://www.fastercouplings.com/product-detail/3ckhf-170



- - - - - - - - - -

I kod mene na Axosu je prva ugradnja Faster.

Kako te sluze te Faster?? ja na axosu '10 god. imam parker-ove ali krenule su da cure na sastavu, nije puno ali kap po kap+prasina zna da izludi kad treba da kacis otkacis nesto :osmeh:
 
Zamolio me rodjak da ovdje pitam. Naime zanima se za novog Ariona od 140ks, ali mu je distributer rekao da posjeduje nekakvu Francusku transmisiju, Dana ili tako nesto, pa ako neko zna nesto vise o tome, pouzdanost, cijene remonta i sl? Hvala.
 
Sova јел рођак из твог села?Знам можда 2 за кога би могао да помислим у твом селу да може то да купи,мсм да ни за једног не би морао ти да питаш:osmeh:
пс који год да је,видим да је прочитао нацрт правилника унапред:)
 
Sova јел рођак из твог села?Знам можда 2 за кога би могао да помислим у твом селу да може то да купи,мсм да ни за једног не би морао ти да питаш:osmeh:
пс који год да је,видим да је прочитао нацрт правилника унапред:)
Da iz moga sela, kuca do moje, a uvijek je bolje pitati. Moze njih vise od dvojice u selu kupiti Ariona, ipak je ovo svercersko selo, valjalo se svasta u ratu, bikovi su samo naduvana prica ima i zajebanije robe.
Nije procitan pravilnik unaprijed, ovi ljudi rmbace 24 sata dnevno.

- - - - - - - - - -

Zamolio me rodjak da ovdje pitam. Naime zanima se za novog Ariona od 140ks, ali mu je distributer rekao da posjeduje nekakvu Francusku transmisiju, Dana ili tako nesto, pa ako neko zna nesto vise o tome, pouzdanost, cijene remonta i sl? Hvala.
I, niko nista?
 
Na MF je Dyna menjač, i mislim da nema veze sa ovim, mada neću da tvrdim, mrzi me da tražim sad. U principu, guraju finu satnicu bez problema.
Bio sam mišljenja da su baš njihovi menjači, a dalje nisam istraživao.
 
Poslednja izmena:
Kod mene jedna Fasterova spojnica nesto zeza mehanicki deo, mislim da jedna kuglica zaglavljuje ali nisam se jos latio posla da rasklopim. Moj traktor je 2011. godiste i svi noviji od mog mislim da imaju Faster.

Claas nosi Gima transmisiju, kao MF kadgod. Posto je MF sad u AGCO grupaciji, ne znam koje i cije menjace koriste.
 
2 zelenka
34b690d08151af04ba0d141065526a7c.jpg
 
Nazad
Vrh