Claas

Kakav je to Claas ako nije Lexion

10igbh4.jpg
 
UU mnogo puta... Milan(gazda)neki menadzer prodaje za Balkan iz nemacke (al je englez) Sinisa :haha: i Nesa. Popodne od 3 uvece do 11 nekih 3.5 litara gazda tata deda i tu neki prijatelj...Ja nisam ni bio kuci..(bacali smo ureu) Daaa upola cene...
 
Stvarno ovaj tucano je nešto jeftin za te 144000... Kod mene su jedni u selu uzeli avera 240 samo žitna varijanta 158000, a koliko ja znam avero je manji od tucana...
 
Avero je isti claas merkator iznutra taj uopste nevredi te pare bas sam ga dobro zagledao da otvorim lim sa strane da pogledam remenice i kaiseve sve se lim uvija koliko je tanak i hvale mi na sav glas APS kako ima.A tucano 320 i medion 310,320 i 330 sa 5 slamotresa je kao dominator 98 isti skroz ulaz duzina slamotresa samo jaci motor i prebacen motor iza bunkera kod tucana.
Kod mene je naprimer na dominatoru 88 5 slamotresa 132 cm ulaz ali kraci slamotresi za pola metra od dominatora 98.
Ako hoce neko bolji ucinak od ovih morace da kupi kombajn sa 6 slamotresa ili aksijalni kombajn
 
Stvarno ovaj tucano je nešto jeftin za te 144000... Kod mene su jedni u selu uzeli avera 240 samo žitna varijanta 158000, a koliko ja znam avero je manji od tucana...
Mislim da su oni uzeli i kukuruzni adapter+adapter za repicu zajedno pa je moguce da je cena ta koju si ti naveo
 
Evo moj motor ce ipak dole možda će ga zamjenit drugi Imr s 46, a možda mog budem radio generalno znat cu sutra šta ću .. :D
t8pyee.jpg

dfeo9h.jpg

Ali kada ga napravim bit će to ipak stroj, ima da šijem ove Gazde sa Fahrovima i Zmajveima po selu .. ;)
 
Interesuje me da li neko ima slike tj sematski prikaz aksijalnih kombajna ali ne standardno aksijaca nego onog sto ima kao puno bitera il vec kako da nazovem kombajni tipa 114.115.116.
Ili ako neko poseduje kombajn neka pise ili neka slika nekako ako moze,iskustva u radu.
 
Nazad
Vrh