Claas

Ma glupo nam bilo da ga farbamo u boju kombaja...
A i dobro mu stoji ovakav heder! :D
 
DRAZEN92 je napisao(la):
Ma glupo nam bilo da ga farbamo u boju kombaja...
A i dobro mu stoji ovakav heder! :D
Ma trebali ste bre da bude k'o original u boju koja se slaze sa novim Clasom na primer ovako:
Nije bas tvoj model ali ovaj sam imao pri ruci a i najbolje se vidi zitni oridjinal heder....... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
yzzmf.jpg
 
Posle odredjenog vremena provedenog na odmoru (na institutu u Sr.Kamenici) napokon su krenuli tereni.Evo pregled jednog Claas-a Dominator 108 SL


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Ima i ovakvih vlasnika korpi (nije bas za ovu temu jer je korpa od New holland-a)


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Normalno korpa je uradjena i ugradjena na kombajn.
 
Pa to je ona izreka koju najvise koriste nasi trgovci polovne mehanizacije: "To nemorate ni gledati to je Svaba odrzavao". Tamo gde je ovaj kombajn radio bilo je kamenja raznih velicina koji nisu stali u hvatac kamena nego su zavrsili u bubnju kao zgoditak.Nakon izvesnog vremena takvog koriscenja dobijete nesto ovako. ::sramota::
 
panonstib je napisao(la):
Pa to je ona izreka koju najvise koriste nasi trgovci polovne mehanizacije: "To nemorate ni gledati to je Svaba odrzavao". Tamo gde je ovaj kombajn radio bilo je kamenja raznih velicina koji nisu stali u hvatac kamena nego su zavrsili u bubnju kao zgoditak.Nakon izvesnog vremena takvog koriscenja dobijete nesto ovako. ::sramota::
Pa bas tako a kad otvoris ima sta i da vidis , da se obradujes....... :zli: :zli: :zli:
 
cicimoric je napisao(la):
Juce sam bio kod kolege kojem je stigao Tucano 430 sa hederom od 6 m. Mogu reci da je prelep kombajn. Kad bude poceo da radi sa njim u psenici slikacu i snimicu ga pa cu postaviti.

ako nije tajna. kolko je platio classa?
 
acA cS prO je napisao(la):
cicimoric je napisao(la):
Juce sam bio kod kolege kojem je stigao Tucano 430 sa hederom od 6 m. Mogu reci da je prelep kombajn. Kad bude poceo da radi sa njim u psenici slikacu i snimicu ga pa cu postaviti.

ako nije tajna. kolko je platio classa?
Mnoogo ga je platio a sigurno covek zna i zasto ga je uzeo ::svaka cast:: ::traktor::
panonstib je napisao(la):
Pa to je ona izreka koju najvise koriste nasi trgovci polovne mehanizacije: "To nemorate ni gledati to je Svaba odrzavao". Tamo gde je ovaj kombajn radio bilo je kamenja raznih velicina koji nisu stali u hvatac kamena nego su zavrsili u bubnju kao zgoditak.Nakon izvesnog vremena takvog koriscenja dobijete nesto ovako. ::sramota::
Ovaj kao da je u kamenolomu radio :haha: To su soferi koji sednu i gas a j.be mu se da otvori skupljac kamena,malo se uprasi i ocisti ga.Kako je taj uopste radio sa takvom korpom :sta: :sta:
 
mene zanima claas senator,sa kabinom!dali moze uopste da se nadje takav kombajn kod nas?
 
robici je napisao(la):
mene zanima claas senator,sa kabinom!dali moze uopste da se nadje takav kombajn kod nas?
može mene je sad jedan čovek zvao da menjamo masey ferguson za senatora ako hoćeš videću sa njim jel bi ga prodao pa ti javim
 
I danas teren.Pripremao ova dva kombajna i priprema ce se nastaviti jos par dana.Danas smo radili na 430, a sutra 440.Evo malo slika,
 
@mucobieno
U pravu ste da se nagledam masina, ali ima i onih koje nisu za forum pa ih ni nestavljam.Na forum idu samo one koje su reprezentativne.
 
Imam fotoaparat, a i telefon sam dobio od sina jer je on uzeo moj.Pa i nisu tako lose slike morate priznati sobzirom ko je slikao.
@abro
Bice za koji dan.Danas smo poceli sa pripremom kombajna, a dokle ce trajati to cemo videti.
 
Nazad
Vrh