Claas

Navedi mi razlog po cemu je bolji claas od fara.ako se sme znati razlog po cemu je bolji.
 
Hladnjak na mom Claasu vise nije bas u najboljem stanju i poceo je prosle sezone da dize temperaturu pa smo resili da ga zamenimo. Danas sam navratio kog distribuetera Claasa da ih pitam koliko bi kostao nov hladnjak. Unapred sam se plasio njihovog odgovora ali su premasili sva moja ocekivanja. Lik mi je bez imalo srama ladno izgovorio cifru od 486.000 din + pdv za nov hladnjak :sta: :sta: :sta: ( 4.860 eura + pdv da bi razumeli i oni koji nisu iz nase zemlje )

Na jednom madjarskom sajtu sam nasao kopiju Claasovog hladnjaka ( nov hladnjak ) za 506 eura.

Jel ima kod nas neko da proizvodi hladnjake za Claas-a ili da pravi hladnjake po narudzbini/meri?
 
DA li si im rekao za koji klasov kombajn ti treba hladnjak.posto znam da kod njih sve ide po tipu kombajna i po brojevima.
 
Naravno da sam im rekao da mi treba za Dominator 108 SL iz 1989 godine. Radnik je pogledao katalog i rekao mi je da postoje dve vrste tako da mu treba broj sasije ta bi tacno mogao da kaze koji model odgovara za moj kombajn. Ta cena koju sam gore naveo je za skuplju varijantu hladnjaka. Jeftinija varijanta je za 6.000 din ::namigivanje:: jeftinija
 
Zasto nebi postojala..Isto tako kao sto smo mi kupili za Zmaj hladnjak koji nije orginal.Mozda štima i od nekog mercedesa kamiona.Ako oni koriste mercedesove motore ili caterpilarov motor ? :sta:
 
cicimoric
obrati se clanu panonstib, mislim da on ima mozda resenje, on se bavi prodajom delova, a ako nema on, mozda moze da te uputi... :ppozdrav:
 
a sto nebi hladnjak kostao 4860e kad je slamotres osovina 1200e za 98 :udri: :udri: :udri:
trazi dalje mani se almexa,bezobrazni su do plafona,to u madjarskoj je :D ::novac::
 
u mladenovcu postoji lik koji radi hladnjake i dosad nisam cuo nista lose o njemu. popravlja ih da pojasnim, radnja bi se zvala "kiler" ili tako nekako. telefon bi morao da potrazim preko nekih ljudi ako treba.
 
4800€ za hladnjak PLUS PDV?!? Ako je vas PDV 18% to je 5500€ :udri: :nono: :zli: ::lose:: (ne postoji smajlic koji bi pokazao ono sto osjecam)

BLAZEN BIO ZMAJ...

55 hektara vrsidbe (kod vas cak i vise) samo da hladnjak otplatis. Racunica im je stvarno super...
 
Nazad
Vrh