Claas

Stvarno lep, i jos kabinu da ima bio bi kombajn stogod! Al ako nista drugo moze i da se napravi za male pare!
 
Evo jedna fotka za jednog uvazenog clana foruma........
ezo4f4.jpg
 
Ja kad sam bio cenio ga je 36x, za koliko je otišao u tvoj kraj??

E danger, sad ćeš imati manje za kombajniranje i plus konkurenciju:osmeh:


Kish, evo ovde detaljnije.....http://agro-lale.com/

Za 32x.......,ma nebojim se ja za moje musterije,jedino mi on sad odpada kao bivsa musterija,imaju pravo i drugi da probaju kako je lepo i zabavno biti kombajner
 
Poslednja izmena od urednika:
Druže, jel to onaj 6230 prodat?
Traktor je prva liga.
Ako nije tajna za koliko je "otišao"?

Da,neznam za koliko jer sam imao trckaranja oko kombajna i vadjenja probnih tabli,menjali gornja sita,trazili dobru zitnu korpu po dvoristu,vijali Acu po dvoristu jer je bilo puno ljudi razgledaca danas zbog vasara,al bilo je tesno jer je dimkao na iber poprilicno a Aca je menjao zaptivac glave skoro,pa su ga vozali drndali gledali,pa menjali ulje pa opet zagrevali i ubedjivali se da je to normalno,al koliko sam nacuo da je otisao bez para i da se vidi kako ce se pokazati posto valjda ima da ore pa ako nebude valjalo da ga vrati.....

- - - - - - - - - -

Ihhh ubise ga za 4000e,tako olako.

Ni manje ni vise,koliko sam nacuo da taj kombajn malo duze stoji(nije prodat) pa mozda zato je malo popustio
 
Lexion je 430, bice na prodaju, najverovatnije, posle zetve zita, a mozda i ranije ako nadjem neki drugi.
 
Nazad
Vrh