Chat u svinjarstvu

Za prodaju je nešto drugo, moraju da steknu imunitet 14 dana i onda se vadi zdravstveno uverenje.
 
Koliko je minimalno imati umatičenih krmača da bi se dobile subvencije? I kako se kreću cene suprasnih nazimica koje mogu da se umatiče?
 
Koliko je minimalno imati umatičenih krmača da bi se dobile subvencije? I kako se kreću cene suprasnih nazimica koje mogu da se umatiče?
Ja imam sve ponudeo, ali najbolju genetiku ima Delta mislim da su trazili 450e za suprasnu.Imam zapisano u svesci,ako te zanima mogu da pogledam pa cu ti reci.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@Dobrodol
Hvala na odgovoru! Cuo sam i ja da je tri minimum, ali nisam bio siguran.
@djjova
Da li se te tvoje mogu umatičiti?

@BarBu B
Ako imas jos neke ponude osim Deltine farme, a da su povoljnije, onda javi. Nije hitno, ne moras odmah.
 
Poslednja izmena:
Ako uzmem u obzir da su sunkasi 170 dinara (a suprasne nazimice koje nemogu da se umatice se kotiraju otprilike isto) onda i nije tako preterano skupo...
 
Da, slazem se i ja sa tim oko cene.
A kakvi su propisi sto se tice prevoza? Da li bi se smelo prevoziti u auto prikolici? Mislim, zbog policije....
 
@Dobrodol
Hvala na odgovoru! Cuo sam i ja da je tri minimum, ali nisam bio siguran.
@djjova
Da li se te tvoje mogu umatičiti?

@BarBu B
Ako imas jos neke ponude osim Deltine farme, a da su povoljnije, onda javi. Nije hitno, ne moras odmah.

Imam jos ponuda,ovi su svi jeftiniji od deltine,deltine su F1, evo i ostale ponude:
-Farma ZITO DUNAV iz Vognja,kontakt osoba Miroslav 064/861-82-44;
-Farma BEUKOVIC iz Rume,kont.osoba Milos 063/510-332
-Farma MISICEVO iz Subotice,kont.osoba Todor 062/218-511
-PATENT CO FARMA CRVENICa (Suprasne krmace) 065/555-70-20
-Farma PETEFI TEMERIN, kont.osoba SLOBODAN 064/845-11-73

Imam jos ponude ako te zanima recii.
 
Pozvacu ove iz Rume i Vognja, one su mi relativno blizu. Ako bude trebao jos neki broj, javicu se. Hvala! :ppozdrav:
 
Imam jos ponuda,ovi su svi jeftiniji od deltine,deltine su F1, evo i ostale ponude:
-Farma ZITO DUNAV iz Vognja,kontakt osoba Miroslav 064/861-82-44;
-Farma BEUKOVIC iz Rume,kont.osoba Milos 063/510-332
-Farma MISICEVO iz Subotice,kont.osoba Todor 062/218-511
-PATENT CO FARMA CRVENICa (Suprasne krmace) 065/555-70-20
-Farma PETEFI TEMERIN, kont.osoba SLOBODAN 064/845-11-73

Imam jos ponude ako te zanima recii.
MILOŠ BEUKOVIĆ je iz Žarkovca, opština Ruma....
Taj je profesor(redovni) na Polj. Fakultetu u Novom Sadu na Departmanu Stočarstvo, odsek Svinjarstvo....
 
A ima i sina Dejana, ISTO PROFESOR NA FAKULTETU !!!

- - - - - - - - - -

Drže Jorkšir i Landras, u čistoj rasi, ako ne grešim....

- - - - - - - - - -

Burazer od tetke mi radi kod njih, zato znam....:osmeh:
 
Nazad
Vrh