Chat u govedarstvu

Kupio od komsije dvije rolobale sjenaze i jedna je bila ok, a ova druga je devedeset posto pobijeljela i pozelenjela.....Sta sad da mu radim,,,jutros nako ljut odem mu kuci a on nije kuci (sam bude...zena mu skoro umrla)...Zvao sam ga dva put telefonom a nije se javio i sve se bojim da ce me proc ljutnja
 
Ma nisam se ni mislio svadat,vec mu rec da zna a ako me prode onda cu rec ko ga jebe i ja cu balu bacit,on nece znat i tak ce proc....Gdje bi se svado sa covjekom od 70 godin,uostalom,u selu i komsiluku sam sa svima dobar sem sa stricom koji se nesto naljutio na mene prije par godin a ja se i nisam trudio da se pomirimo zato sto me je koristio maksimalno
 
Smiljan 123 mozda covek i nije znao da je plesnava unutra ako se nije videlo spolja jer da jeste i ti bi video,zovi ga na kafu pa mu pokazi probaj lepo lako je posvadjati se:ppozdrav:

Dobit cu drugu balu dok prode ovo lose vrijeme...dogovoreno je.Sjebalo mu se vise bala zato sto su bile na njivi i izgleda da su ih ptice il nesto drugo probilo i on je to zalijepio al je pitanje koliko je vec dugo bilo probijeno i uvlacilo vazduh.Moja je konkretno bila na 4 mjesta lijepljena i ja sam vidio da najlon malo visi al nisam ni pomislio da je ovoliko propala
 
AHAHAHHAAHAA AHAHAHHA AHAHHAHAAAAA HAHAHAHAHAHA....

Jao majkice mila...

Evo, jel sam rekao da ću se smejati od srca !!!

...Opština Inđija dala je u zakup 200 hektara poljoprivrednog zemljišta, na 30 godina
Investicija, vredna 862 hiljade evra, podrazumeva izgradnju farma za uzgoj priplodnih grla tovnih rasa, pogon za preradu goveđeg mesa i objekat za preradu biomase.

...kompaniji čije je sedište na istoj adresi kao i prostorije Narodne seljačke stranke Marijana Rističevića


http://www.agrosmart.net/agro-politika/indjija_zakup_firma_risticevic.html
 
Ratko,samo je potrebno da se malo naviknete. Po meni mislim da je dosta preglednije i jednostavnije za pretragu...vecina vas pa ni ja sam nisam znao da postoje odredjene teme dok nisam prelistao sve redom... A slazem se sto se tice preplitanja,jer sve u stocarstvu je manje vise povezano...
 
Ja (ti) mu napomenuo već, na početku "karijere", i preuzimanju "funkcije"...

A šta će ti onda Teme Teljenje krava i Naša telad...:sta:
Sad bi i prinove, a imaš i Chat u govedarstvu...
I Galerija slika naših goveda...
Sve pod SVE podpada...
Ja volim goveda, dugo sam se njima bavio i živeo od njih, i drago mi je kad vidim da se neko pohvalio prinovom u štali, k'o da je kod mene!!!:ppozdrav:
Ako malo ode i "ulevo", Tema, jbg-a, tako je, nemoj se oštriti već na početku...
Momčino, ako si već rešio, a zadužen si, vidim, od skoro, za deo Govedarstvo, onda sredi i objedini SVE, a ne da dodaješ još jednu Temu (za zbunjivanje)...
Možda grubo zvuči, ne želim da te ometam (u novom "poslu"), želim ti uspeha, i misli o meni šta 'oćeš, al' rekoh šta mislim..
Živeo ti meni.... (nama)...:ppozdrav:
Nisi treb'o dirat', sad ga zakuvao, pravo...
 
Nisam ja otvarao te teme,davno pre mene su otvorene,ja samo pokusavam da ih ozivim i uredim na nacin na koji mislim da treba...
 
Samo teraj druže uredniče, samo teraj kako si krenuo.

I ja sam se bio navikao na prethodni haotičan raspored, nisam morao čitati naslove, miš je sam išao...

Ali ovo sad liči na organizovanu biblioteku.
 
@dobričanin
Drži se Vlado! Kad sam bio mlad, glup i zelen, otvarao sam navedene teme ne bi li olakšao i ulepšaao našu muku oko goveda i svinja. Onda se jave likovi koji su pametniji od profesora, doktora, upravnika farmi, veterinara, ministara, savetodavnih službi, komore...
 
Nazad
Vrh