Chat u Živinarstvu 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Brojtro zivinari i ostali.:ppozdrav: Prognoza bila losa.Rekose da nece biti vise onako vrelih dana,kad ono najavljuju i 40 i kusur.:osmeh:Nek nam je Bog u pomoci.
 
Dobro jutro.:ppozdrav: Ja cu danas ako je koljac slobodan malo da proredim pilice, ako nije onda sutra ujutro.
 
Dule naj povoljniji si.::svaka cast:: Ne znam samo zasto piletina poskupljuje,kad cena kukuruza i soje ne utice na nju.Nama je isto bio kukuruz 4 ili 40 dinara.:haha:
Predlazem da ova izjava udje u uzi izbor naj izjave na forumu.:ppozdrav:
 
Izjava ti je druze prava samo da je procitaju oni koji to treba da citaju. Mislim da oni sada imaju brigu kako da potrose novce od kukuruza proslogodisnji rod a koji ce sada da krune i prodaju.:ppozdrav:
 
Ti znas druze cija je to izjava.Naseg uvazenog clana.:haha: Bas nisam za vredjanje,ali me je ta izjava bas onako dotakla.Idemo dalje,neka svako zanje posejano.:osmeh:
Ljudi treba piti pivo.:ideja:Puno je vitamina B,hranjivo je a nije poskupelo.::namigivanje:: I zato :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Dobro Vam ovo nedeljno jutro zivinari.:ppozdrav:Pocelo je sa +23 stepena a kako ce se zavrsiti i sa koliko stepeni, videcemo. Imam osecaj da danas ni pivo nece pomoci, zato predlazem lubenicu preko 10 kg dobro ohladjenu a tek tamo predvece pivce. :ppozdrav:
 
Dobro Vam ovo nedeljno jutro zivinari.:ppozdrav:Pocelo je sa +23 stepena a kako ce se zavrsiti i sa koliko stepeni, videcemo. Imam osecaj da danas ni pivo nece pomoci, zato predlazem lubenicu preko 10 kg dobro ohladjenu a tek tamo predvece pivce. :ppozdrav:
A može i zajedno " Voda je voda":osmeh: Nema lošeg pića ima samo loših stomaka:haha:
 
Znatel ono kad je Pirocanac zavrsio malu maturu.Sta ces da ti tatko kupi.Kaze mali da izjedem jednu lubenicu.:osmeh:Kupi tatko lubenicu,a kad mali zavrsi veliku maturu,na isto pitanje oce pivo.E kaze tatko,ne ide pivo posle lubenice.:haha:
Bar dan zivinari.Danas ce nam trebati vise srece nego pameti.:osmeh:
 
Ali može zajedno. Samo sreće i zdravlja , a pamet , ko ima koristi od toga . Molim da se ovo sa pivom i lubenicom evidentira kao moj izum da ukoliko nekome od ovih pivadžija padne na pamet da tako nešto počnu da proizvode ,tražim naknadu ta ideju:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh