Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kozaci,tatari,bugari, hrvati u svim oblicima, arnauti, skandinavci, japanci, turci, madjari i ko zna ko se sve tu obreo.

A 3. SS divizija mrtvacka glava je operisala po Madjarskoj, a od njih gorih sadista nije bilo.
 
Nego mani čistacice pistolja!
Kupio sam telefon zaebalo vek a cena citave 2 crvene
Navodno se zove Land Rover neki CHINEZE LOW COST ali vrh ima strasno dobru lampu i prekidac sa strane gde se pali, baterija traje od 22 kad je stigao bas dobar a velik ko bezzicni
Traka je uredjaj protiv skupljanja delova po podu
Uvek nosim 2 tel jedan za posao a drugi za pohotne domaćice
680f7714d88d5356887e21afbe53ed31.jpg


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
Samo da kažem da jos traje BAKTERIJA na KOSOOKOM još jedna crta ostala od 6
Intenzivno korisćenje i lampanje od ranog jutra 22.12

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Било је ту свих националности.....као што и сада свугде има Хитлерових присталица и чувара његовог лика и дела(недела).

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Da li su to samo pristalice Hitlera,ne bih rekao.Nije austrijanac kaplar okupirao Nemacku.Nemacka je nasla njega kao izraz svojih teznji.Svi su bili na istoj strani IG Farben je proizvodio Ciklon B za gasne komore,nekako se zaboravlja da je to nista drugo nego konglomerat hemijskih firmi koje se danas zovu BASF ili Agfa ili Bayer.Neki clanovi porodice Svarovski su usli u nacisticku partiju dok je jos bila ilegalna u Austriji.Adidas i Puma danas ne bi postojali bez nacista,Hugo Bos je kreirao SS uniforme i tako lansirao svoju karijeru,stvorili su VW,itd....deciji i roditeljski dodatci i mnoge druge mere socijalne politike su njihova zaostavstina....Ujedinjena Evropa to je bila nacisticka deviza.Ispracajuci Vermaht i SS na Rusiju,oni su govorili da to rade zbog Evrope,njene kulture i njene buducnosti.Zvuci poznato?

https://srbin.info/2014/01/27/top-10-stvari-koje-su-nacisti-uradili-za-opste-dobro/
 
Nebitno sto je Kinez, nema sta da mu trosi bateriju, evo ja imam sluzbeni mate 10 od aplikacija samo chrome i viber i traje baterija 5 dana bez problema.
 
Izbrisano sa YT
Nekoliko puta su vec brisali.

- - - - - - - - - -

Samo da kažem da jos traje BAKTERIJA na KOSOOKOM još jedna crta ostala od 6
Intenzivno korisćenje i lampanje od ranog jutra 22.12

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
Imam ja taj telefon vec 3-4 meseca. I za FM radio ne trebaju slusalice. Nije los. Kad ga stavim u dzep zene me zagledaju na ulici.:haha:

- - - - - - - - - -

Ja slučajno gledao HR tv pa kažu tako , ali vidi se na snimku da su baš masovni protesti . Kako nema na TVu kod vas ,to je nemoguće ?
Izmedju ostalog Ivanovic je govorio i o tome u emisiji koju su zabranili. Prave nas na debile.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh