Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikola nek je sretno!
I sa 28 trpis "roditelja"??
Pa ja sam sa 18 otisao od kuće u svet beli da ne trpim strašne ideje!
Našao svoj LEBAC i jeo ga i još ga jedem!!!

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Ja bio pre dve nedelje na slavi kod ženinog rođaka (rumuni slave po novom kalendarau) z strogoz posnu trbezu već godinuinama samo smo malo probali friš švarglu i kranjsku jbg zaneli se.
 
Jesu Rumuni većinom katolici ili pravoslavci ili nešto treće ?

Otkud mi ovaj forum od danas drugačiji , nekako plav ? (piše gore v bulletin) ? Jel još tako kod nekog , nemogu da se priviknem ?
 
Trebala bi mi jedna usluga od nekog clana iz Kusiljeva,Porodina,Donje livadice...Naime nasao sam neku cisternu(Kusiljevo) na oglasima pa bi mi puno znacilo ako neko moze da pogleda dali je trula(ili vec zna vlasnika) da ne idem badava.
 
Jao ljudi fala vam do neba. Meni vec mesecima forum plav i nikakav i jedva se snalazim. Tek sad sam ga vratio na zeleno zahvaljujuci Momi i Tomi. Zahvaljujem.
 
Ne mora da znači da se napije. Samo da li se pije i služi alkohol?

Sto da ne gosti ne moraju da poste, tako da moze i pljeskavicu da ponese :haha: Mada danas ima onih koji slave i po kafanama tako da ni prase za sv Nikolu izgleda nije strasno :haha:

Meni je u amanet ostavljeno da postim za slavu, a Sv Stefan je u pitanju, tako da ja jedem ribu, a gosti pecenje :osmeh: Al to je amanet koji je od starina tako da se postuje.
 
Mi kad pada Slava posno postimo, a kad je mrsno mrsimo. Ima ljudi kad im je prvi dan Slave posno zovu goste da dodju drugi dan kad spreme mrsno dok oni slave u kuci posno prvi dan bez gostiju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh