Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fala na odgovoru mada nema se tamo sta mnogo vidjeti, jad tuga I pustos.
Ja nemam taj flejzbuks ili kako vec kaze Dragan Torbica.
 
Poslednja izmena:
Interesuje me dali će se ovce naduti od mlade iznikle uljane repice?
Hrani do volje
Uljana ima neku gorcinu u sebi I sme prezivarima do volje da se daje,
U firmi smo kosili u novembru I decembru samoniklu uljanu, sve do snegova, samoutovarne prikolice I ppred goveda I ovce

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zadnja I poslednja NEPLANTA poljoprivreda Cenej

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Luka, čini mi se da smo se upoznali jednom prilikom kod Žileta iz Paraga dok je držao vulkanizersku radnju u Povrtarskoj kod Najlon pijace.
 
Moguce lako sa Zivanovima, Srdjom I Stanislavom sam bas drugar, odakle si?

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi jel' se meni cini, ili je disciplina na forumu doooooooobro popustila. U zadnje vrijeme se upotrebljava bas svakakav rijecnik, cak i direktno psovanje i vrijedjanje sagovornika u diskusiji. Nisam ni ja neka cvjecka, ali ovo sto se moze procitati u zadnje vrijeme prelazi sve granice, skoro zavirim u chat kod malinara, boze sacuvaj sta se tamo moze procitati. Pominje se tudja kcerka u nekom explicitnom cinu sexa i sl. Pa zar je forum dotle dogur'o. Sto rece Momo, Kisa ponovo za urednika.
 
Ljudi jel' se meni cini, ili je disciplina na forumu doooooooobro popustila. U zadnje vrijeme se upotrebljava bas svakakav rijecnik, cak i direktno psovanje i vrijedjanje sagovornika u diskusiji. Nisam ni ja neka cvjecka, ali ovo sto se moze procitati u zadnje vrijeme prelazi sve granice, skoro zavirim u chat kod malinara, boze sacuvaj sta se tamo moze procitati. Pominje se tudja kcerka u nekom explicitnom cinu sexa i sl. Pa zar je forum dotle dogur'o. Sto rece Momo, Kisa ponovo za urednika.
Boze sacuvaj,nikad vise.
 
Stvarno ne razumem ljude koji vredjaju, valjda to cine iz svoje nemoci!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Da stvarno , vrijedjati nekog , možda je malo lakše preko tastature nego uživo , al ipak , ... Ako neko drukčije misli , pa opet je to čovjek tu negdje , naš komšija , ima svoju porodicu , itd ,,, nema smisla.
 
Eto Momo, onomad kad si u nekoj temi izbacio selfi sa naocarima za sunce, hteo sam da prokomentarisem da si pravi Majkl Vesten iz serije Burn Notice, al' sam se bojao da se ne uvredis. :D

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh