Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa verovatno toliko moze skrpiti, jer su ga i kupovali masovno, neko nov, neko polovan ali svi su mogli kupiti imt 539 il sl.
a traktor koji vredi kao cela njegova imovina.... uopste je smesno i pricati o tome
 
Pa verovatno toliko moze skrpiti, jer su ga i kupovali masovno, neko nov, neko polovan ali svi su mogli kupiti imt 539 il sl.
a traktor koji vredi kao cela njegova imovina.... uopste je smesno i pricati o tome
mahindra 42 ks je oko 12.000e,vecina tomoze i dalje da kupi ali lakse je kukati nego se boriti :ppozdrav:
Kupio je komsija letos i meni se vise svidja Mahindra od legegendarnog 539
 
Ja sam 2015 kupio imt 533 koji sebe isplati svake sezone. Pre ce crci masinist nego on. I ponovo cu kupiti polovan traktor u vidu rusica 1221/1221.3 jer za te pare nema nista slicno, a prilicno on dobro vuce plug i zaglavljene kamione.
 
Pomno pratim desavanja na nasoj politickoj sceni zadnjih 30 godina pa da se podsetimo
razliciti stilovi su zastupljeni pricalo se sve i svasta i radilo se sve i svasta i radi se i danas sve i svasta A TEK CE SE RADITI SVE I SVASTA sto bi rekli anglosaksonci ONE MAN SHOW ILI TI SHOW MUST GO ONE
 
Sve zagovornike IMT treba jednu sezonu staviti u neki moderan traktor,pa kad izadje odmoran i nasmejan sam ce da ga zapali, mada moze se to reci i za Breznjeva, ali mnogo je dve svetinje napasti u jednom danu :osmeh:
.........................

- - - - - - - - - -

Zdravlje nema cenu i po ko zna koji put povrsine obradive zemlje je tek jedan cinilac u ekonomskoj opravdanosti.

Da nije tako jos bi se na duge pruge terale matore Rabe, ti treba da tezis tome da sebi stvoris sto bolje uslove za rad pa makar i na tih 5ha.
................................
Ne vide se moje poruke...
 
Zavisi sta je za tebe moderno i sta je za tebe skupo
Po mom kriterijumu je skupo

Klima, servo, dobro izolovana i ergonomicna kabina, dovoljno izvoda za hidrauliku i sve osnovno sto olaksava rukovanje ili maliciozno receno sve ono sto IMT nema :osmeh:

I na kraju krajeva ne bi ti ni kupio taj novi IMT nego je moderna ta Jugo nostalgija, daj i televizore da izlupamo i da buljimo u crno beli EI Nis :osmeh:
 
Pa pazi sasvim pristojnu zamenu za IMT dobijes za nekih 15 000 ulaganja :osmeh: ako je i to mnogo onda je trebao svako ko hoce IMT da ode i sam da ga sklopi i plati samo amortizaciju i ugradjene delove :haha: I sad ce komentari jedan IMT sahrani 3 ta od 15000e :sjasi:
 
IMT ne postoji fakticki od 1992.Mozda je zato prirodno da je tehnoloski zaostao.Dakle,nema svrhe porediti traktore iz 1989 i 2019.
Ali nema veze mi "boljsevici"nismo zaboravili svoje cedo.Pratimo i mi kuda vetrovi po svetu duvaju i cim se steknu uslovi otpisani se vracaju....
Tada cemo napraviti traktor sa klimom,karbon filterima,sinhronima polovljenjem brzina itd....Bice to novi narodni traktor kao sto je bio IMT 558,539....
:ppozdrav:
 
Ubode me u oko to što neko reče da su mu 10ha kapital od 130.000€
PKB imovina prodata, neki tvrde na 2.000€ -3.000€ po hektaru (izvor Insajder oko 4.700€)
Dok polemišemo da li su traktori opravdano otišli, odoše i oranice džabe tupimo.
 
Bice neki imt 666?:osmeh: pravljen samo kad je pun mesec...pod tajnom sifrom `djavolko` osvesten prljavim carapama od 10 devica...ko nebi kupio tako nesto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh