Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta fali ez 250 on je 1000e +pdv cene koje su gore navedene su bez pdv. I kolega ako nemas zelju da kasnije unapredjujes navigaciju do autopilota. I ako ti nije bitno da ti navigacija pamti parcele mislim da ti ova ez250 trimble radi posao. Preciznost do 20cm mislim da.je vise nego dovoljnA.

Nada poslednja umire.
 
Meni 250-ka odradjuje odličan posao...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Dragi drugovi i drugarice, u nedelju 31.12.2017. Godine kod mene kuci oko 20h napravicemo neku normalnu zurku, bice piva, viskija, domace rakije, cokolade, kolaca, sokova, rostilja i naravno lepog druzenja. Ko bude zeleo da dozivi te lepe trenutke isto to moze da napravi i kod svoje kuce. Srecna nova godina svima
 
Dragi drugovi i drugarice, u nedelju 31.12.2017. Godine kod mene kuci oko 20h napravicemo neku normalnu zurku, bice piva, viskija, domace rakije, cokolade, kolaca, sokova, rostilja i naravno lepog druzenja. Ko bude zeleo da dozivi te lepe trenutke isto to moze da napravi i kod svoje kuce. Srecna nova godina svima
Dolazim u Srem,nevolem kod kuce tu mi zena stalno čantra :haha:
 
Privirih na ove malinarske teme ovde...

Auuu braćo... biće katastrofa, malinari su provalili forum.

Stigli su do: ko je od pamtiveka malinar, a ko od juče.

Sad se spremaju da definišu repernu tačku za "pamtivek" i repernu tačku za "od juče".
 
Mislis da smo mi ratari ili stocari bolji? I mi raspravljamo o glupostima dok nam ovi uvaljuju i serviraju crkotine svakog dana. U medijima slusamo svakakve lazi i gluposti iz poljoprivrede i prave nas budalama!
Nece nas nikad vise sastaviti i ujediniti niko.
Svako gleda svoj licni interes, pa iako nista ne valja nema nikakvog koraka ka tom ujedinjenju i razbijanju prvo cenzure u medijima pa posle pljacke poljoprivrednika.
 
Evo jedne fotke iz Jagodine gde se vidi da je za vreme prvog svetskog rata u Srbiji postojala firma za izvoz svinja a sad nam kao kriv Tenis... Moj pradeda je tada bio na privremenom radu u Mađarskoj... vratio se posle sa nekom jektikom... pa nije video na oči najbolje...

DSPlaAUX0AEQBqh.jpg:large
 
Putine ne moraš tim tonom i takvim rečima da komentarišeš čak tako nešto nije ni najmanje poželjno ovde.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh