Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šaltao danas poslepodne kanale na TV, i na TV Valjevo bio prilog o nekakvoj priličnoj šteti od (izgleda mi) vetra (ili , lako moguće, tornada, jbm-li ga), nisam stigao na početak Priloga, već samo na intervju sa Predsednikom MZ, a pričinjena šteta se vidi u pozadini...
Odneo čitav krov sa ogromnog senika i štale za ovce....
Ne videh u kom selu, najverovatnije okoline Valjeva...
Ima li nekog iz tog kraja da pobliže objasni o čemu se tu radi?
Bitno je da na RTS-u gledamo u okviru Prognoze kakve su vremenske(ne)prilike u (belom) svetu, a kod nas ništa...
Živimo u Raju, "ilju i izobilju"....
 
Dali ima neko radioničku brusilicu Majevica ili zna nekog ko ima ? Treba mi pomoć za prijatelja . Trebaju mu "papiri" odnosno uputstva o podešavanju i rukovanju . Zvali su valjda fabriku tamo i oni nemaju više te papire . Ili predložite mi u kojoj temi da postavim pitanje da vide ljudi koji bi mogli pomoći?
 
Da li je povoljno kupiti betonske armirane ploce dimenzija 80x40x16 (3 u kvadrat) po 150 dinara za komad? Stare su xy godina ali su kao da su juce izlivene.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Sluzile su kao potpora tanjim plocama na stadionu. Nisu nikada kisle. Isao sam da ih pogledam, odlican je beton a armatura je osmica, rostilj. Oko 4.5km od moje kuce, moj prevoz.
Sluzile bi mi da ih spakujem kao trotoar oko jedne pomocne zgrade i da poplocam plato ispred garaze. Uzeo bih mozda 100tinak komada.
Sta mislite?

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Petre kada im vec imas primenu ne oklevaj .
Jer vise od 4 kom imas da kupis za cenu samo jednog dzaka cementa!
Poredjas oko pomocnih objekta i rade posao .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh