Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobar je onaj dio o pjesacima i telefonima...samo je pitanje koliko ce to policija primjenjivat
 
Jeftinije kazne nego kod nas.Sigurno zbog akciza. :haha: U vezi maglenki najverovatnije su čuli od mog komšije da auto dobije 30% više snage kada su upaljene pa ih uveli u obaveznu opremu. :haha:
 
Kroz opstinu Bihac ima 7..8 kamera i policije ko u prici.....Miso272..u Svodni sam dolazio kupit prskalicu...jel ona pripada Novom G.
 
Koje el. grejače 2000w za bojlere kupujete?
Čini mi se da sam skoro menjao grejač i sada je procureo. Malo se pojeo metal. Da li imate neku marku (kinesku) koja se bolje pokazala? Bilo bi dobro da može da se kupi grejač koji proizvođači ugrađuju u bojler kao prvi jer on mora da traje najmanje dve godine zbog garancije ili čak i 5 godina koliko nudi Gorenje.
 
Ne znam kolega sta ti je tacno procurelo? Ona ovalna dekla ili je sam bojler malo otrulio? Uglavnom ima da se nadje ta prohromska ovalna dekla. Grajac prohromski je skoro nemoguce naci. Svi su presvuceni prohromom i sijaju se ali relativno brzo istrule. Ako budes menjao kupi i novu anodu koja sluzi da neutralise kamenac koji je najveci krivac za brzo propadanje grejca.
 
Jel ima ko skoro da je aplicirao za Hu drzavljanstvo?
Nosim se mislju da apliciram,pa reko,da vidim jel su poostrili zahteve?
 
Kažu da je sada malo teže nego što je bilo ali da nije problem, tako je meni rečeno.
 
Nije problem,ko divani Mađarski,ostalo se nije menjalo

- - - - - - - - - -

Ali ni to nije problem,da se to savladati! Ako su Amerikanci naučili za 6meseci da vari,onda je za čoveka sve izvodljivo,samo je stvar volje :ppozdrav:
 
Da traže mađarski jezik da pričaš i to dobro,postavljaju ti pitanja i moraš tečno da govoriš i odgovaraš.
 
Ne znam kolega sta ti je tacno procurelo? Ona ovalna dekla ili je sam bojler malo otrulio? Uglavnom ima da se nadje ta prohromska ovalna dekla. Grajac prohromski je skoro nemoguce naci. Svi su presvuceni prohromom i sijaju se ali relativno brzo istrule. Ako budes menjao kupi i novu anodu koja sluzi da neutralise kamenac koji je najveci krivac za brzo propadanje grejca.

Hvala kolega. Ovalna dekla na grejaču je počela da se topi ili da rđa od toplote... par puta sam dotezao pa sam mislio da je gumica loša. Kad sam grejač demontirao video sam da je prepun i kamenca, takva nam je gradska voda, tako da je morao da se zameni. Interesantno da je bojler kupljen negde 1997 a montiran 2005 i da mu je kazan još uvek dobar. Mislim da je proizvođač Magnohrom Kraljevo. Kad sam ga kupovao mislio sam da kad prvi put procuri kupim prohromski kazan koji se dobro pokazao a prodavao se u lokalnoj prodavnici. Nisam siguran da li ta prodavnica još uvek postoji. Ali kazan se još uvek drži.
Mislio sam da možda može da se nađe neki grejač koji se ugrađuje kao prvi u bojler jer oni bi trebalo da traju duže. Kontaktirao sam par distributera ali... Ipak ne tovi se prase na Božić. Sad mi je zapelo pa sam kupio upravo jedan takav kao što si opisao - sa anodom. I ima neku garanciju - običan papirić a grejač nije otkucan na fiskalnom....
 
Ciji je bre ovaj polupismeni gospodin iz Juznog Banata sto malo malo pa bude po ovim emisijama o poljoprivredi?

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Koje el. grejače 2000w za bojlere kupujete?
Čini mi se da sam skoro menjao grejač i sada je procureo. Malo se pojeo metal. Da li imate neku marku (kinesku) koja se bolje pokazala? Bilo bi dobro da može da se kupi grejač koji proizvođači ugrađuju u bojler kao prvi jer on mora da traje najmanje dve godine zbog garancije ili čak i 5 godina koliko nudi Gorenje.

Ima kod nas tih prohromskih grejača proizvodi ih Termorad Požega, ja sam jesenas ugradio kod mene, stari bio crko, ovalni deo bio od prohroma a grejač bakarni. Nešto se ne trpe bakar i prohrom pa brzo strada, sada sam stavio ceo prohromski i ima plus razbijač kamenca. Ako ti treba mogu ti ja uzeti i poslati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh