Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne pripadam ni jednoj partiji (niti sam ikada bio član neke), simpatizer ovih ili onih, na prošlim izborima sam baš glasao za ovoga, ali sam sada (iz razočarenja i inata) glasao za potpuno suprotnu (čitaj:desnu) stranu...
Samo da ovome nekako se stane na put...
Pa i ja umem da budem ekonomista i vodim virtšaft ako smanjim rashode (čitaj:plate i penzije) i tako povećam prihode, ali ništa realno (čitaj:dodatno - novostvoreno) povećanje nisam ostvario...
Plus se zadužio, pa refinansirao...
Pući će kao balonče od sapunice...
Ako ga ovi njegovi Arapi i Švabe ne spasedu...
 
Mnogo vas nesto ima koji ste glasali za njih ili njega i sad se pravdate kako ste pogresili! A verovatno ponovili ste opet isto!
Isuvise bahato a i smesno je to kad za kratko vreme cinis istu gresku a ubedjen si da si ispravan!
Treba samo biti iskren i priznati!
Evo ja priznajem javno da mi se jedina stvar kod njega svidja sto (kaze) da zeli ici ka EU! E, sad koliko ima istine u tome vreme ce pokazati! Za sve ostalo isuvisan je svaki komentar!
 
'Oćeš i da kažem TAČNO za koga sam (sada) glasao?!
Mada sam već rekao, za ludaka iz krajnje desnice...
Bivšeg mu Šefa, ZA KOGA NIKADA RANIJE NISAM (niti pomislio)!!!!
Upravo to što se tebi kod njega sviđa, meni se ne sviđa!!!
Bolje i s Kinezima i Japancima, Indijcima i sl. koji nas hoće,i pomažu, pa i s Rusima na kraju krajeva, mada nisam previše optimističan u pogledu njih,a ne s tom Evropom koja se, uzgred budi rečeno, raspada, i deli, svako vuče na svoju stranu...
Znaš i sam, da ko se poslednji u'vati u kolo, obično NJBE!!!
 
Bio sam prisutan na kutijama I iskreno sramota me je sto sam uopste I glasao kada sam tokom dana video sta se radilo.Neki realan rezultat im je 30%,plafon 35% ostalo su nazalost kupljeni glasovi.Od ranog jutra su se razvozili ljudi kolima organizovano do birackih mesta.Tarifa je bila 2 crvene I neki paketi,pa cak i do 5 crvenih.Kako se sa kim nagode.Sve se rasculo sve se vrlo dobro zna ali dokaza nema ostace na nekoj prici rekla kazala.
 
Od svih koje si napomenuo samo u te alkose se uzdate a od njih cemo dobiti samo k... kojeg nude!
Svi ostali su cinili mnogo toga vise od njih, cak i kinezi!
Ne zaboravi samo silne aparature po svim bolnicama koje su donacije iz EU bez kojih lecenje bi bilo svedeno na nuli!
 
Ajde malo da se resimo politike. Ko zeli da politizira neka ide na neki od politickih foruma pa tamo izlaze sta ima.
 
Ne zaboravi samo silne aparature po svim bolnicama koje su donacije iz EU bez kojih lecenje bi bilo svedeno na nuli!
Гледај мало шире. Ти "донатори" нам дугују 120.000.000.000,00€ ратне одштете (ако гледамо изгубљену добит, још и више)!
Зашто би се опредељивали за ЕУ или Русију? Што стално очекујемо да нам неко нешто да? Па и ми имамо, као и Руси или Немци, две руке, две ноге и једну главу и шта су они бољи од нас? Срамота ме да стално слушам неку кукњаву и да неког молимо и просимо ко слепци. Ко хоће у ЕУ или РФ сретан му пут. И тамо има земље и сељака, нек продају овде и купе тамо. Наши пословни људи су успешни на обе стране. Нама који би остали овде би било довољно да нам не сметају домаћи вампири и крпељи.
Ко зна нека ми каже шта је боља ситуација, од уласка у ЕУ, у Бугарској и Румунији? Пратим дешавања у аграру и у Хрватској па видим да пољопривредници запомажу иако имају веће бенефите наго ми. Због санкција Русији јаче чланице ЕУ гурају вишкове производа на тржиште слабијих и гасе им производњу а онда им као дају повољне кредите као помоћ.

- - - - - - - - - -

i kad se pojavi neka normalna grupa koja vidi stvari onako kako ja vidim tad ću glasati ,
Ако тако добро видиш што чекаш (и докле) да се појави таква група? формирај је па гласај за себе (ако си у праву гласаће и други).
 
Bez svega onoga sto su nam donirali jos brze bi pocrkali!
@YT1RDI Problem je prepotentnost od kojeg ne vidis da smo dno dna odakle ne mozemo nikad da se izvucemo sami, a ti pricas o tome da i mi imamo ruke i glavu, a ne vidis koliko je prazna! O kojem dugu pricas? Znas kad ces to dobiti? Na sveti nikad ili posle dugo godina nakon ulaska u EU ! Pa ako je doslo do toga da nas bombarduju sto im nisu tada ljubili tabane i pristali na sve nego su pristali tek posle!
A sto se tice kereceg mesa, smesno je pricati da ti neko uvaljuje. Sam ides i kupis u radnjama tajkuna za koje se ne vataju ovi nasi da ih uniste! To je iskljucivo unutrasnji problem i niko ti ne servira prisilno ako ti ne zelis to uvoziti i jasti!
Mesate vi zabe i babe i ne zelite videti realno stvari vec ko muva bez glave se vrtite u krug i vatate se samo onoga cega vi zelitel
Iskljucujem se iz ovakve debate jer ne vredi raspravljati sa kratkovidim ljudima! Samo ne zaboravite da ce plakati ova deca jednog dana i nece im nikako biti jasno koliko su ih roditelji unazadili!
 
Samo ne zaboravite da ce plakati ova deca jednog dana i nece im nikako biti jasno koliko su ih roditelji unazadili!
Колико ти то имаш деце кад си толико забринут?
Не д'о Бог да такви брину бригу о мојим потомцима! Ту сам где сам и не мрдам одавде и до задњег даха ћу се трудити да их буде што више да сачувају српско национално биће, образ и традицију. Ако те мени сличниј спутавају, иди брате где је боље, живи луксузније и богати се, ал' ћеш зато морати да продаш душу, па нам се онда похвали како си срећнији и боље живиш од нас празноглаваца.
 
Citiram putin..
E ti si mu prvi dao glas :) na izbore se izlazi pa makar za zelene glasao.prazan lisitic je dat listic.
A sto ,,makar" za zelene?.Ja sam za njih glasao jer po programu su bliski poljoprivredi i naravno mlada neiskvarena partija, barem pricam za ove iz Srbije, neznam kakvi su u R.Srpsku.
 
Poslednja izmena:
Ovo je poslednji post na ovu temu.Svaki naredni se brise,bilo ko da ga napise.Svi smo u istom sosu.Pustili smo vas da se izjadate,ali dalja politizacija ce se sankcionisati.Uzmite u obzir,da je ovo poljoprivredni,a ne politicki forum.Hvala na razumevanju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh