Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kolege nemojte zaboraviti da vozačke dozvole u 'papirnom' formatu treba zameniti do nekog datuma sledećeg meseca za plastične.
 
I treba da spremimo po 100 Evrića za pojas prilikom registracije kola,
Verujem da će se u najskorije vreme u traktore stavljati pojaseve,naravno uz određenu novčanu nadoknadu
 
Ne treba za pojas ništa.Pokušali su nešto i nje im prošlo a vozači nisu krivi niti dužni da plaćaju nečije greške.
 
Koje banke daju najbolje uslove poljoprivrednicima za potencijalne kredite itd ?? Kako sam cuo zatvaraju meni najblizu filijalu ProCredit banke, pa cu verovatno morati da promenim banku. Kod ovih sam imao relativno dobre uslove, ali najbliza filijala ce mi biti u Kragujevcu, tako da se rastanak blizi.
 
I u Obrenovcu zatvorena ProCredit banka. Ne znam sta se sa njima desava, ali cini mi se se da nisu tako aktivni prema poljoprivrednicima kao predhodnih godina.
 
Nemaju te banke internetne opcije, da možeš vršit platni promet sa kućnog kompjutera?
Jer u tom slučaju može bit filijala i u Timbuktuju, kad ne moraš da ideš tamo za svaku sitnicu.
 
Da li ima neki deo foruma gde moze da se podstice kreativnost? Kako napraviti neku alaktku koja pomaze necemu u poljoprivredi i tako...
 
Ja lično iz nekog drugog razloga ovi mi dođe kao izgovor,mada me jedan stari "amerikanac" savetuje da ne izdam matičnu banku tj onu kod koje sam od prvog dana .
Moj kreditni službenik je promenio banku pa bi i ja za njim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh