Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo lemon pivo konzumiram od alkohola ako se to uopšte i može nazvati alkohol.
Po Hamurabijevom zakoniku pivo nesmije da sadrži previše vode i da se prodaje po previsokoj cijeni.
Konzumiranjem tog soka od piva se krše oba člana zakona koji je prije par hiljada godina na kamenu uklesan.

Razmisli o tome kad sledeći put u kafanu odeš. :)
 
osnovno

S kakvim znanjem se ide u kafanu. :osmeh:
vgir81.jpg
2s988w8.jpg
 
Jел гледа ко на ртс 1 емисију како кина осваја европу..како купују и уништавају европске фирме..конкретно има и yto који је купио фабрику мккормика и само однео технологију а раднике оставио да штрајкују.

Pošto me je jedan kolega probudio rano jutros ::jako_besan:: , gledao sam i ja reprizu ovoga na rts-u.


Uplašili se evropljani. Kada su oni uništavali po Kini onda je sve bilo u redu, to je biznis. A sada kukaju, uništiće nas Kinezi, sve pokradoše. Neka i oni osete bič kapitalizma na svojoj koži. Dosta su ga oni držali u svojoj ruci.
 
Nema orig.prevoda,lepo je Francuz u jednom delu o traktorima rekao kako kinezi nemaju kvalitet a ni tehnologiju,u cemu bih se slozio.Da se trude trude se i da ce ubrzo napredovati u to verujem ali zasad kasne za Evropom i to je sigurno.
 
Oni(Francuzi) su pogotovo kvalitetno napravili taj menjač, skoro svakom McCormick-u je bureknuo taj njihov menjač.
 
Slazem se da malo preuvelicava,ali kad pogledam kako su u mom selu pre 7-8 god.nakupovalo za samo jednu godinu desetak skutera,i vec 2-3 godina se voze samo jedan ili dva ostalo se bukvalno raspalo a ne pokvarilo.
 
Čika Perica jel na njega misliš :osmeh:? AKo je on u pitanju, menjač mu je 3 puta rađen, stim da je treći put ugrađen potpuno nov zadnji most.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh