Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro. Prosli praznici a sada u nove radne pobede ili da se dokrajci ono sto je preostalo od praznika.:osmeh::ppozdrav:
 
Dobro jutro svima. Uz jutarnju kaficu prelistavam stampu i vidim da je zavrseno takmicenje u kuci Velikog Brata. Iako nisam pratio takmicenje od prilike znao sam da ce pobedeti 1 od 2 brata Zarko i Zeljko. Zato sto su momci ucestvovali u istoj igri u Francuskoj . Tamo su kao i ovde stigli do finala , tamo je Zeljko bio drugi .
 
Nikako mi nece biti jasno koji to ljudi mogu da udju i da gledaju "velikog bracu i farmu" pa ono je vredjanje inteligencije po meni i da ne zaboravim Dobro jutro svima bas je lepo videti ovu kisicu
 
Farmu nikada nisam gledao , ali verovao ili ne u moje selo sve starije osobe redovno prate farmu . Pa posle kad se sastaju uz kaficu prodiskutuju sta se tamo desava. Da se ja pitam , ja bi zabranio tu glupost. A velikog brata pratio sam samo deo prvog serijala. Ovaj 5ti serijal pratio sam samo iz stampe , samo zbog ova 2 brata , jer su oni po meni interesantni , jer su i u Francuskoj kao stranci uspeli da ostave veoma lep utisak o njima i o svojoj zemlji Srbiji.
 
Koga imamo na forumu od clanova iz Temerina treba da se raspitam o jednoj firmi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh