Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
“Veliki umovi raspravljaju o idejama. Srednji umovi raspravljaju o događajima. Sitni umovi raspravljaju o ljudima.”

Eleanor Roosevelt

Doktote,ti si negde podbacio u svom intelektualnom razvoju.Verovatno su te maltretirali u skoli ovakvi kao mi pa se sad razmeces svojim "dostignucima" u zelji da se dokazes vrednijim! :)

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Što bi rekli nemci, mozak mu u šlusu..
Ali ko smo mi da postavimo dijagnozu jednom doktoru sa debelom platom što je naučio sve što se iz knjiga naučiti može..
Ovo je situacija kao sa našim političarima, sve znaju ali ništa nisu u stanju da urade.
 
Poslednja izmena:
Ulazite u polemiku sa likom poznatim u temi cena maline pod imenom Poznavalac prilika a kasnije Strongberry. Tamo je isto divljao i vodio mast ostalim članovima koji su inače tada bili veoma zadovoljni sa cenom da su prosto rezali jedni na druge. Tako da im je samo ovaj falio pa da budu kompletni. Čovek ima potrebu da provocira i podjebava. Najbolje je ga pustiti nek sam prdi nek sam kolo vodi. Ako se javi na ovo moje dubokoumno opažanje biću malo konkretniji u odgovoru.
 
Hteo da pokrenem farmu krava, da vidim kakvo je stanje, kakva je isplativost, iz dosade se ukljucio u raspravu na cet temi jer mi je bilo zanimljivo da vidim kako razmislja prosecan poljoprivrednik sa ovog foruma i ostao sam zapanjen, jebeno vau
Da li misliš da između obrazovanja i inteligencije treba da stoji znak jednakosti.
Na jednom sastanku upravnog odbora DZ,tamo negde 2016,17 kojim je predsedavao uvaženi kardiolog u penziji i radi u privatnoj ordinaciji.Priliv novca na 3 strane.Upita mene na koji način se može smanjiti potrošnja gasa.Ja mu odgovorih i da nije skupo i da će se sigurno pokazati kupovinom 2 termostata gde bi se automatski regulisala željena temperatura.Da zaokružim na 100E po komadu.Njegov odgovor je bio da ima logike.Do dana današnjeg nisu kupljeni termostati ali je zato broj ljudi smanjen.Toliko o inteligenciji.
Može jedno pitanje.Meni je urađena totalna Laringektomija.Od terapije koristim: Monosan,Amlodipin,Byol,Aspirin,Bensedin.Lometazid.Koji od ovih lekova se koriste kod totalne laringektomije.
 
Poslednja izmena:
Ulazite u polemiku sa likom poznatim u temi cena maline pod imenom Poznavalac prilika a kasnije Strongberry. Tamo je isto divljao i vodio mast ostalim članovima koji su inače tada bili veoma zadovoljni sa cenom da su prosto rezali jedni na druge. Tako da im je samo ovaj falio pa da budu kompletni. Čovek ima potrebu da provocira i podjebava. Najbolje je ga pustiti nek sam prdi nek sam kolo vodi. Ako se javi na ovo moje dubokoumno opažanje biću malo konkretniji u odgovoru.
Pošto admini spavaju...

Ljudi, ignorišite glupost i ona će iščeznuti. Ona se hrani reakcijom na nju samu.

Glupost.
 
Koliko sam ja ucen da delim ljude po njihovim delima,a kad ih delis po zvanju(diplome) zato sad i jesmo gde jesmo. Kod nas za takve zovu ih pokondirena tikva

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
zeleo bih da pitam dr da mi odgovori

teoretski licno on dolazi u situaciju da je napravio gresku u radu sa pacijentom, dolazi do tuzbe od strane pacijenta ili njegove porodice, stvar dolazi do suda, sud donosi presudu gde mu se oduzima licenca, izrice zabrana obavljanja delatnosti i isplata milionskog iznosa - vise puta vidjeno bas u US ,

iskreno kako bi nastavio i kojim putem dalje
 
Ne vidim šta je problem ako imamo različito mišljenje.
Lep primer je naveo malopre oko obrazovanja,sama statistik kaže tako.Po čemu je to uvreda?
Ok možda je upao na forum o poljoprivredi pa nije trebao tako đonom u temu ali jednostavno smatram iz ličnog primera i ličnog okruženja da je jako blizu istini.
On je u pravu što se tiče obrazovanja kod poljoprivrednika, ali to mu ne daje za pravo da vređa i omaložava nečije obrazovanje i način života .
 
Iskreno meni on liči na sns bota, koji je ubačen da poljoprivrednicima malo muti vodu i ugrađuje kompleks niže vrednosti.
Ako je on onaj predhodni član/ovi, onda nema sumnje.
 
Ajd da napisem jos nesto uopsteno i realno, kada jednog dana se vidi da neki ultra bogati ljudi, prvi uspevaju da se stvarno podmlade odnosno biva pronadjen neki eliksir zivota, onda moze da se ocekuje neka stvarno promena u globalnom drustvu... sta ce kome materijalno ako moze da zivi mnogo duze.. do tada ce da se sve vrti oko pustih para...
 
Hteo da pokrenem farmu krava, da vidim kakvo je stanje, kakva je isplativost, iz dosade se ukljucio u raspravu na cet temi jer mi je bilo zanimljivo da vidim kako razmislja prosecan poljoprivrednik sa ovog foruma i ostao sam zapanjen, jebeno vau
I kako razmišlja i da li uopšte razmišlja kada se bavi ovim poslom.Ne znam što pomoć tražiš od poluobrazovanih,koji su malo zaostali u obrazovanju.Kako ćeš shvatiti njihovu priču ako ih ne razumeš.Tu nešto škola slabo pomaže.Igrao sam i šah i karte sa doktorima.I dobijao sam ih u šahu samo zbog obrazovanja u toj društvenoj igri koje sam stekao dugogodišnjim učenjem ali ne iz knjige.Da li je to moguće.Baš me zanima tvoje mišljenje.
Kako to da veterinarski tehničari u mnogo primera imaju više znanja od veterinara a manje su obrazovani.Pavle Vujsić nije završio akademiju a kakav je glumac postao.Primera u svim sferama života ima koliko hoćeš.
 
Ajd da napisem jos nesto uopsteno i realno, kada jednog dana se vidi da neki ultra bogati ljudi, prvi uspevaju da se stvarno podmlade odnosno biva pronadjen neki eliksir zivota, onda moze da se ocekuje neka stvarno promena u globalnom drustvu... sta ce kome materijalno ako moze da zivi mnogo duze.. do tada ce da se sve vrti oko pustih para...
Eto ti ga Zeljko Mitrovic

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh