Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svima. Da li neko zna da mi kaze gde mogu da kontrolisem pumpu za visoki pritisak na Hundaji. Evo kako ona izgleda. Kontrolisao bi je zato sto je malo valzna.


2vtzj9f.jpg
 
Dragan82
Oteras auto u Hyundai ovlašćeni servis, i oni ti lepo dijagnostikuju šta je, to jedino mogu da ti preporučim pošto ne poznajem nijednog drugog majstora u Švajcarskoj...
 
Ma cuti nije ovo neki auto. Mnogi me kritikovali sto sam kupio Hundaji , ali ja sam prezadovoljan snjim.

---------- Poruka napisana u 22:55 ---------- Prethodna poruka je at 22:54 ----------

Pocerina. Ma kod nas cu ja da ga teram . A ovde ako idem kod Hundaja cena je 100e/h najmanje.

---------- Poruka napisana u 23:01 ---------- Prethodna poruka je at 22:55 ----------

Juce i danas sam uradio zupcasti i pumpu za vodu. tacnije radio mi jedan lik iz mog sela koji je isto ovde u CH za 200e inace cena je 500e za taj poso. Ovo su cifre samo ruke, bez delova.
 
Ovo 200e nije to nista. Cena je 500e ali najniza sto mi svi nasi rekli koji imaju prijavljene garaze i rade ispod cene inace da idem kod svajcarca to je oko 800-900e sa sve delovi( kais , pumpa i 2 zatezaca)

---------- Poruka napisana u 23:24 ---------- Prethodna poruka je at 23:22 ----------

Je ste par hiljada , ali bruto. Jednostavnije je D,A , F. Tamo daju neto .
 
Da je ste tako 200e ruke i ja sam presrecan.

ARMY nadji mi felme za Hundaji , jer nemam 2 para felne , a ti si u taj poso i kazi mi cenu.
 
Ne znas ti da li ovu pumpu moze da mi pogleda bosista kod nas? Nesto je vlazna , pa me malo zabrinjava, inace auto dobro ide.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh