Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

To je odlična cena.Meni sada krivo što sam žurio sa kupovinom jesenas dok sam prošle godine u proleće platio 5 dinara više nego u jesen 2016.Nema pameti.
 
MAP u prolece i to na drzavnu??
A na državnu zemlju inače ne valja da se "baca" MAP? Svašta. Ulozicu u nju kao u sopstvenu zemlju. Na jesen, ili dogodine ću je opet licitirati.

Po 29,x din. je i meni nudjena UREA, ali kupljena je jesenas po 32din. Prošle godine otišla dobro gore u proleće, sad spala. Budi pametan.
 
Druskane svaka cast za domacinsko ophodjenje prema drzavnoj zemlji,nazalost ispada smesno jer to niko neradi jer nije sigurno da ce je ponovo raditi sto je pogresno ali nije do nas.:bravo:
 
Svestan sam ja toga, ali na taj način kao što velika većina samo izvlači iz te zemlje, a ulaganja skoro nikakva, ta zemlja nam propada. Sa jedne strane je kriva država što se ophodi tako po pitanju izdavanja, a drugi krivac su oni koji uzimaju da rade, a neće da ulože.
 
Resenje je vrlo jednostavno trebalo bi da zakup traje bar 5 a najbolje 10 god i da se oforme strucne komisije koje bi izlazile na teren i bez znanja zakupca radile analizu zemljista zatim pratile plodored i prinose sa drzavne zemlje pa da vidis koliko bi se prinosi podigli,naravno za nestrucno gazdovanje oduzimanje zemlje uz penale.Ovo bi resilo 99 posto problema oko drzavne zemlje
 
I kod nas cene nize nego pre mesec i po dana kad sam ja uzeo. Ali, sta ces... Navikli smo na to da kod nas nikad nismo sigurni da li smo uradili pravu stvar...
 
Elixir zorka supreme ono sto je kopija Yare i navodno 40% jeftinije. Imaju tu jedinu formulaciju sto je i Bojcetic naveo !
:ppozdrav:
 
Ureja kupljena po 34 din pre Nove godine a sad mi je ponudjena za 30 din.
Lepo nema sta! Kod ovih ne da ne mozes znati, vec ne mozes ni potrefiti koliko su pokvareni.
 
Nazad
Vrh