Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Ja pitao danas na jednom mestu linzer 15:15:15 i ruska 16:16:16 50din/kg, a Zorka sabac 46din/kg.
Nece njive ni ove godine verovatno dobiti osnovno djubrivo, samo stajnjak i osoka na nekoliko hektara.
 
b3e9188a67b2d3d58c286b3b7e60150f.jpg


Sent from Mtz 892 :)
 
Kako to da formulacije 10-40 i 12-52 imaju nazive NPK? Koliko ja znam to je samo NP. A cene u evrima, sramotno. Pa sto onda i nase proizvode ne cene u evrima.

Послато са GT-S7582 уз помоћ Тапатока
 
Cene su trenutno prejake,NPK nisam nasao ispod 42 din.
Gde moze da se nabavi pancevacko NPK?
 
Uzeo sam 800kg 3x16 za zasnivanje lucerista i to je to za ovu godinu, cena 355e +pdv. Ruska
Jbt. map su dogurali do 70dingi :haha: samo da se pridruzimo ovim Sirijcima i da emigriramo sa ovih usranih prostora!
Eto vam jos jedan razlog da ne sejete psenicu.
 
E da smo slozni ko sto nismo pa da ih lepo svi bojkotujemo sa kupovinom vestaka ove godine da vidis kako bi spustili cenu kada bi im ostalo sve sto su uzeli molili bi nas da ga kupimo!
 
E da smo slozni ko sto nismo pa da ih lepo svi bojkotujemo sa kupovinom vestaka ove godine da vidis kako bi spustili cenu kada bi im ostalo sve sto su uzeli molili bi nas da ga kupimo!
Neznam kako je kod vas ali kod mene je bojkot ravan samoubistvu,ako sad ne zaorem 400kg neke NPK formulacije nema sta da rodi.
 
Da li mi neko moze reci kakva su adriatic djubriva ? Ili temu gde je pisano o njima.
Jeftinija su u odnosu na kutinu 40e/t , 3x15 , sta uzeti ??
 
Nazad
Vrh