Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

3x15 zorka je 45 din,fertil 9:15:15 je 36din,a Eliksir Zorka 5:10:15 je 34din,UREA 45din..
Jos neke cene,danasnji obilazak u potrazi za najboljom ponudom.
2q2iezc.jpg
 
Jeste,ali ide gore i to drasticno,ovo je cena jos neki dan i odeeeee preko 40......

Ako ti treba kontakt tu sam:ppozdrav:
 
С обзиром на цену пољопривредних производа и цену стоке моје је мишљење да ће се и потрошња вештачког ђубрива смањити, у овој земљи никад ништа није било стабилно нити ће бити.
 
Pa i nije skupo toliko, prosle godine Kan Pancevo je bio 9 evra=990 dinara/25kg, sada je 850 dinara/25kg....
 
Kako nije skupo ,kod nas prosle godine KAN bio 30din ,SAN 33 din, urea 40din...
Uh kod tebe je bilo bas jeftino skoro 6 evra dzak od 25kg, kod mene je to neizvodljivo bilo... Meni je recimo ove godine jeftinija 3*15 Sabacka nego prosle godine... Uglavnom kod mene u Februaru bi trebalo da dodje ili An ili Kan.... Prosle godine cene u rasponu KAN Pancevo od 8.7-10evra od najjeftinijih do najskupljih, AN ruski 100kg 44evra... Ja bih najvise voleo An da uzmem, u kukuruzu se odlicno pokazao...
 
I kod mene govore da će ići gore. Ovo je za prvu prihranu za pšenicu, za drugu će verovatno ići AmoSulfan. Što se tiče uree nisam pametan šta raditi, ali ako počne skakati, ja ću sigurno smanjiti količinu po jedinici površine.
 
Mislim da nam ovo radi kriza Rusija-Ukraina-Evropa ,voleo bih samo znati ako neko ima informacije iz okruzenja.
 
Nazad
Vrh