Cene teladi

JEs' u pravu si, Meni se ucinilo da tele od 3 meseca 900 evra ....
 
Jel zna nekood prisutnih kad je pijaca u Petrovcu.hteo po telad ,al koliko sam obavesten ,mislim da je sad pijaca po danu ,e dal je ponedeljak, utorak il...?I svaka informacija o ceni teladi za tov bi mi dobro dosla.moze i na PP.hvala unapred.:ppozdrav:
 
Jel zna nekood prisutnih kad je pijaca u Petrovcu.hteo po telad ,al koliko sam obavesten ,mislim da je sad pijaca po danu ,e dal je ponedeljak, utorak il...?I svaka informacija o ceni teladi za tov bi mi dobro dosla.moze i na PP.hvala unapred.:ppozdrav:
kolega pijaca je ponedeljkom pocinje u 6 ujutru i do 8-9 nema vise telad idu ko ludi ko ih kupuje nemam pojma to iz kamiona u kamion ide.samo nakupce ima da vidis vise niko ne ide sa teletom na pijac ko pre.e za cene neznam nisam bio skoro,mozda to neko drugi zna
 
kolega pijaca je ponedeljkom pocinje u 6 ujutru i do 8-9 nema vise telad idu ko ludi ko ih kupuje nemam pojma to iz kamiona u kamion ide.samo nakupce ima da vidis vise niko ne ide sa teletom na pijac ko pre.e za cene neznam nisam bio skoro,mozda to neko drugi zna

Pijaca je Utorkom, a da bi nesto pazario moras doci medju prvima pre otvaranja pijace.
 
U mom kraju traze 500e za tele nebitna rasa,tele je najdalje mesec dana staro,ali toliko traze,a narod slabo i kupuje pa onda uglavnom prodaju tele bez papira
 
Jel se to odnosi na zensku ili musku telad ?
Ja sam pre neki dan zvao coveka u Donju Trnavu koji iskuplja musku telad, trazio mi je 530 evra za tele od 130-140 kg...
 
Kolege forumasi imam svoja 3 muska teleta simentalca na prodaju ako ima ko zainteresovan za kupovinu neka se javi na pp.
Najradije bi ih dao nekom za dalji tov.
 
Ja sam predhodnih godina dobijao telad iz Leskovca 550 -570e komad oko 120kg. Ali nisam imao nikakvih nikad problema sa njima ni proliv, ni lecenja, ni da se puse... Sad mi opet nude da doteraju po 570e. Ali ne ubacujem do avgusta.
 
Nazad
Vrh